Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Žhavý pár

Sex ve městě: Milenci si to rozdali u řeky, kolem chodily děti ze školy

Sex ve městě
Zdroj: Twitter

Mladý pár si chtěl zřejmě užít slunečného dne. Místo toho, aby trčeli doma v posteli, si pro svoji intimní chvilku vybrali zákoutí na břehu řeky. Jenže milence za denního světla viděly desítky lidí.

Nažhavené milence mohli kolemjdoucí spatřit asi ve 14:45 uprostřed rušného centra Corku. Místečko si našli u řeky poblíž školy, z níž se zrovna vraceli děti domů. Dvojice si ale užívala sexu a pozornost desítek lidí jí očividně nevadila.

 

Jedna ze svědkyň bizarní scény byla z toho, co vidí, tak šokovaná, že ihned zavolala do radia Red FM. Milenců si všimla ze zahrádky restaurace, kde zrovna obědvala. "S kamarádkou jsme seděly u řeky a užívaly si oběd, než jsme musely zpět do práce," začala své vyprávění Veronika.

 

 

"Pak jsme se podívaly směrem k řece a viděly ty dva lidi. Bylo to hrozné. Kolem projížděly autobusy s turisty, auta stála v zácpě. Je to dost rušná oblast. Okolo chodily děti, přímo kolem nich," popsala Veronika.

 

 

 

Sex trval podle svědků asi půl hodiny, pak se milenci zvedli a odešli. Dvojici se nepodařilo identifikovat, několik lidí ale "akci" vyfotilo.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VĚDECKY POTVRZENO! Toto je skutečný důvod, proč s vámi nechce mít sex

HLAVU MEZI STEHNA! Ženy potřebují orální sex víc než muži? Pokud ho nemají, hrozí vám tohle!

 

epa TN.cz