postelové praktiky

Sex ve světě: Podívejte se, kde raději skupinový sex a kde orální

Milenci
Zdroj: Thinkstockphotos
Téma:
sex

Nejnovější studie ukázala, že existují značné rozdíly v sexuálním chování jednotlivých národů. V Evropě jsou například nejpromiskuitnější severské země, konkrétně Island. Český národ je zase otázkám o sexu otevřen, v praxi ale patří spíš k průměru.

Češi mají podle studie k sexu obecně velmi otevřený vztah. Přestože se o něm ale rádi bavíme a fantazírujeme, v praxi jsme více konzervativní. Zajímavý je rozdílný pohled v sexuálních touhách českých mužů a žen.

 

"Muži si často přejí, aby se jim jejich fantazie plnily i v realitě. Oproti tomu ženy si své tajné sexuální fantazie nechávají raději pro sebe,“ sdělil výsledky nejnovější studie adam Durčák ze sexshopu Růžový slon s tím, že časy se mění a s nimi i pohled na sex.

 

"V poslední době zaznamenáváme jistý nárůst v zájmu o nejrůznější sexuální praktiky u Čechů. Ženy i muži si mnohem častěj než dřív kupují sexuální pomůcky a výbavy do svých ložnic,“ popisuje Durčák a dodává, že ve světovém měřítku se s experimentováním řadíme spíše k průměru.

 

 

Temperamentní jižané: V kvalitě sexu vedou Řekové
O jižanech je po celém světě známo, že mají velmi kladný vztah k sexu a různým sexuálním praktikám. U jižních národů je například velmi častá smyslná masáž jako součást předehry. Oblíbená je také otevřená komunikace při souloži. Co se týká četnosti sexu, jednou týdně si ho dopřává až 87 % jižanských párů. Podle globálního průzkumu Durexu v kvalitě sexu zaujímají přední pozice hlavně Řekové.

 

Z bulharského výzkumu zase vyplývá, že v Bulharsku často narazíte na temperamentní muže, kteří mají v oblibě sex na pláži, Chorvaté jsou zase pověstní dobyvatelé žen a v sexu upřednostňují spíše klasickou misionářskou polohu. Španělé jsou považováni za mistry romantiky.

 

Nespoutaní Asiati: Milují skupinový sex a převleky
U Asiatů, konkrétně tedy japonských mužů, je typické, že jsou v sexu rádi v dominantní pozici, ženy jsou tradičně submisivní. "Asiaté jsou pověstní neobvyklými sexuálními praktikami. Nemají problém s homosexualito nebo, skupinovým sexem,“ popisuje Adam Durčák. V oblibě mají také různé převleky. Ženy často ztvárňují nevinné role typu školačky.

 

"Co je zajímavé, Asiaté berou sex jako příjemnou, hravou součást svého života a manželství, zatímco mnohým evropským párům se právě kvůli sexuálnímu neporozumění vztah rozpadne,“ říká Durčák.

 

Zdivočelí seveřané: Nárůst zranění při sexu
Statistiky Univerzitní nemocnice v Helsinkách ukazují, že seveřané pomalu, ale jistě mění sexuální praktiky. Všimli si toho lékaři ze skandinávských klinik, kde za posledních deset let zaznamenali až dvojnásobný nárůst počtu zranění při milostných aktivitách. Mezi nejčastějšími zraněními bylo například pokousání hmyzem na intimních partiích nebo jehličí v přirození. Došlo i k unikátnímu zranění, kdy zamilovaný pár při hrátkách v přírodě napadl los.

 

Horkokrevná Jižní Amerika: Brazilci mistry orálního sexu
Jihoameričani se příliš od Evropanů v sexuálních praktikách neliší, tamní muži jsou ovšem typičtí svou náruživostí a oblibou něžného pohlaví. Statistiky provedené v Jižní Americe ukazují, že alespoň jednou týdně si dopřeje sex až 82 % párů. Brazilci jsou také pověstnými milovníky orálního sexu. K ženám jsou majetničtí a často žárlí.

 

Každý národ se tak trochu liší v sexuálním chování, mají ale společné současné masové trendy, jako je například obecně zvýšená obliba orálního sexu nebo vyholování ochlupení.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODHALENO: Jak ženu zaručeně přivést k výbuchu? Recept na ženský orgasmus je tady!

Nejdelší dostřik semene nebo vagína ´vzpěračka´? Sexuální rekordy k neuvěření!

Související témata:
hel TN.cz