páni truchlí

Sexbomba 90. let už není volná. Pamela si užila pátou svatbu

Vladimír Kouba
Vladimír Kouba
Aktualizováno 22.1. 2020 21:24
Téma:

Hollywoodská herečka Pamela Andersonová, který byla erotickým symbolem devadesátých let, se znovu vdala. Vzala si o dvaadvacet let staršího filmového producenta a miliardáře Jona Peterse. Poprvé s ním údajně tvořila pár před třiceti lety, což jejich vztah zásadně odlišuje od všech předešlých.

Například svého druhého manžela znala v den svatby jen čtyři dny.

Hollywood má na kontě další šťavnatou svatbu. Hvězda kultovního seriálu Pobřežní hlídka dvaapadesátiletá Pamela Andersonová se tajně v Malibu provdala za úspěšného producenta Jona Peterse. Poprvé se prý setkali v sídle pánského magazínu Playboy.

 

Před třiceti lety dostal ale ještě košem. "Vešel jsem dovnitř a uviděl jsem u baru malého andílka. Byla to Pammy. Mohlo jí být tak devatenáct. Věděl jsem, že jednou z ní bude velká hvězda," svěřil se Peters.

 

Jon začínal jako kadeřník, Hollywood z něj ale brzy udělal hodně zajímavou partii. Ve čtyřiasedmdesáti má na kontě miliardy korun. Stojí za trháky jako Čarodějky z Eastwicku nebo Tango a Cash. I on už byl čtyřikrát ženatý.

 

 

"Jeho život mě děsil. V životě jsem toho hodně zažila a zjistila jsem, že tu byl pořád. Nikdy mě nezklamal. Jsem připravena a on také. navzájem si rozumíme a vážíme si jeden druhého. Milujeme. Jsem šťastná žena," radovala se Andersonová.

 

Nepřehlédnutelné poprsí, dokonalá postava a na rtech vždy smyslný pohled. Pamela Andersonová je jasným erotickým symbolem Hollywoodu devadesátých let minulého století. Podle toho vypadal i její soukromý život. Měla tři manžely, za jednoho se provdala dokonce dvakrát. Vždy šlo o výhodné partie.

 

Profesionální hráč pokru Rick Salamon jí nakonec musel dát i přes odpor v přepočtu 25 miliónů korun. Provdala se i za světoznámé rockové hvězdy, a to například za Kida Rocka a Tommyho Lee. Jen s ním přitom vydržela déle než rok.

reg TN.cz