Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

záběry 18+ zvrhlé hrátky

Sexuální orgie jen kousek od dětí! Čtveřice si spolu užívala v parku

Sexuální orgie ve Walesu
Zdroj: YouTube.com

O pořádné pozdvižení se ke konci uplynulého týdne postaraly dva náruživé páry, které si společně v jednom z anglických parků zpestřily piknik sexuálními hrátky. Užívat si začaly za bílého dne, jen kousek od nich si přitom hrály malé děti.

Jako opařený zůstal stát muž, který při cestě domů nachytal v cardiffském Bute Park velmi náruživou čtveřici při sexu. A šokovaný byl o to víc, že jen kousek od místa, kde si zvrhlíci užívali, bylo hned několik dětí, informuje portál Wales Online.

 

VIDEO: Záběry nejsou vhodné pro děti mladší 18 let!

 

"Skončil jsem v práci a šel z centra na parkoviště Sophia Gardens připravený, že pojedu domů. Když jsem procházel okolo hradu, všiml jsem si dvou párů užívajících si piknik," začal své vyprávění svědek. "Zpočátku se zdálo, že jedna z žen se usilovně škrábe v rozkroku. Podíval jsem se blíž a pochopil, co ve skutečnosti dělají," pokračoval otřesený muž.

 

 

Podle něj přitom nešlo o "klasické" radovánky, kdy by si užíval pouze jeden muž s jednou ženou. Celý incident popsal jediným slovem - orgie. "Zarazilo mě to, nemohl jsem se přestat dívat," sdělil. Nakonec se rozhodl, že udělá několik fotek. S těmi pak zamířil přímo na policejní stanici.

 

Vyšetřovatelé potvrdili, že o incidentu ví. Zároveň vyzývají případné další svědky, aby se ozvali. Jestli čtveřici chtějí nějak potrestat, ale neřekli.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sexy dobrodružství na veřejnosti! Kam se ukrýt?
Přistiženi při činu. Extrémní místa, kde si páry užívaly sex

lud TN.cz