obdivovatelé vlaků

Sháníte bydlení? České dráhy nabízejí majetek, dům pořídíte i za 500 tisíc

České dráhy - prodej a pronájem nemovitostí
Zdroj: nemovitosti.ceskedrahy.cz
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Aktualizováno 16:59
16.1. 2020 13:37
Téma:

Pokud sháníte bydlení a patříte mezi milovníky vlaků, je pro vás nabídka Českých drah ideální. Koupit si můžete například dům ve Slatiňanech v Pardubickém kraji za 944 tisíc korun nebo v Radhošti v Ústeckém kraji za 550 tisíc korun. Dráhy také nabízejí k pronájmu různé byty. Za 2+1 na Novojičínsku dáte měsíčně 2 652 korun.

Bydlení u železniční trati nemusí být pro vás pouhým snem. České dráhy na svých webových stránkách nabízejí k prodeji nebo pronájmu byty, domy, pozemky nebo i administrativní nemovitosti. Samy také poskytují prohlídky vybraných objektů a to bez spolupráce s realitními kancelářemi. Využít lidé mohou v případě zájmu bezplatné poradenství.

 

Na prodej je třeba dům v obci Moravany v Pardubickém kraji, který stojí 1 161 000 korun, dále také rekreační objekt v Jiřetíně pod Jedlovou za 1 025 tisíc korun nebo v Duchcově za 500 tisíc korun v Ústeckém kraji. Vybrat si můžete také rodinný dům ve Slatiňanech v Pardubickém kraji u Chrudimi, který vás vyjde na 944 tisíc korun.

 

Co se týče pronájmu, k dispozici je třeba byt 2+1 ve Varnsdorfu v Ústeckém kraji. Za něj dáte jen 2 431 Kč/měsíc a zálohy na služby vás vyjdou na 320 Kč/osobu/měsíc. Ve stejném kraji v Jiříkově si můžete pronajmout byt 2+1 a 3+1 ve stejné nádražní budově. 

 

 

Na stránkách Českých drah najdete v nabídce také prodej administrativní budovy v Petrovicích nebo provozní budovy v Českém Těšíně v Moravskoslezském kraji. Dále také pozemek ve Velkém Meziříčí na Vysočině či skladiště v železniční stanici Horní Cerekev. 

 

GALERIE: České dráhy - prodej nemovitostí

1
/
8
Zdroj: nemovitosti.ceskedrahy.cz
České dráhy - prodej nemovitostí - Bytový dům Štětí, 815000 Kč

 

Pozemek si můžete i pronajmout. Vybrat si lze až z jednasedmdesáti inzerátů. Podobně na tom jsou i různé administrativní budovy nebo skladiště. V nabídce je až 173 inzercí. 

 

GALERIE: České dráhy - pronájem nemovitostí

1
/
3
Zdroj: nemovitosti.ceskedrahy.cz
České dráhy - pronájem nemovitostí - Byt 2+1 v Jiříkově

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz