Mladý umělec

Šikovný Lukáš (15) úžasně kreslí účastníky Robinsona! GALERIE

Lukáš kreslí Robinsony
Zdroj: Lukáš Chvátal

Neskutečný výtvarný talent předvedl teprve patnáctiletý Lukáš Chvátal z Blatné. Mladík poslal redakci TN.cz úžasné kresby účastníků soutěže Robinsonův ostrov. Nakreslil Petru, Bidla, Mílu, Terku a Niku. Poslední jmenovaná soutěžící poslala mladému umělci krásný vzkaz.

"Kreslím už odmalička. Už jako malý jsem vyhrával ve výtvarných soutěžích. Celkem jsem vyhrál 25 diplomů. Tento rok dokončuji devátý ročník, pak půjdu na design. Můj sen je stát se slavným umělcem a ilustrátorem a kreslit portréty na počkání," prozradil TN.cz Lukáš.

 

Každý portrét soutěžícího z Robinsonova ostrova mu zabral 3 až 5 hodin. "Jsem rád, že je česká verze Robinsonova ostrova. Pravidelně ji sleduji. A jsem velký fanoušek!" říká Lukáš, jednoho favorita ale nemá. "Všechny mám rád, takže se všem snažím vytvořit portrétovku," dodává mladý umělec.

 

GALERIE: Školák kreslí hrdiny Robinsonova ostrova

1
/
6
Zdroj: Lukáš Chvátal
Školák kreslí Robinsony - Péťa

 

Jeho kresby neunikly ani účastníkům Robinsonova ostrova. To, jak jí Lukáš krásně namaloval, ukázala na sociálních sítích vizážistka Nika, se kterou jste tento týden mohli chatovat na webu TN.cz.

 

 

"Já stále netuším, za co si zasloužím energii tolika skvělých lidí, ať už je to psaná forma náklonnosti nebo různé formy umění, ale asi je zbytečné se příliš soudit, stačí se z toho těšit a nikdy nezapomínat, co kdo pro nás kdy udělal," napsala Nika na Facebook.

 

"Děkuji Ti, Lukáši, za Tvůj čas a za Tvoji energii vloženou do této kresby, a chtěla bych říct, abys ve své tvorbě určitě pokračoval, drž se celý život toho, co naplňuje Tvoje srdce bez ohledu na to co říkají ostatní, nenech si ničit své sny a vždycky buď sám sebou, nikdy nikomu nevěř, že něco nedokážeš, dokážeš všechno, čemu budeš věřit! Tohle je mé poděkování, DĚKUJI!" vzkázala Lukášovi soutěžící Nika.

 

Další díl reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat v pondělí od 21.30 na TV Nova. Odvysílané díly najdete na VOYO. Vše ze zákulisí ostrova pak zde.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Velký zmatek na Mayonu kvůli Petře a Tereze, která bude muset hájit svou čest! Co se stalo?!
 

Související témata:
TN.cz