NEUVĚŘITELNÉ TETOVÁNÍ

Šílená optická iluze! Muž má do hlavy vytetovanou díru. FOTO UVNITŘ

Tetování
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Martin Bláha
Martin Bláha
Aktualizováno 14. 11. 2020 9:10
17.10. 2020 12:54
Téma:

Úžasnou optickou iluzi vykouzlil pomocí jehel a inkoustu umělec Matt Pehrson z amerického Utahu. Tetování udělal pro svého kamaráda Ryana. Celé dílo vypadá jako velká černá díra do lebky.

“Kamarádovi Ryanovi jsem dnes udělal bláznivou věc,“ napsal k fotografii tetování na Instagramu tatér Matt. Tetování vznikalo několik hodin. Tatér nejdříve nakreslil několik silných zužujících se čar jdoucí do středu lebky. Celou optickou iluzi následně dotvořil pomocí chytrého stínování.

 

 

Po zveřejnění na sociální síti se roztrhl pytel s kladnými ohlasy, které chválily náročnou práci tatéra. Desítky uživatelů v komentářích začaly Matta chválit za jeho uměleckou tvorbu. Mattova práce se obvykle zaměřuje na černé čárové kresby, mandaly, geometrické vzory a černo-šedé hyperrealistické portréty.

 

 

Matt ovšem plánuje další podobná tetování i se svým kamarádem. Ryan má v současné době na krku barevného žraloka a na přední straně hlavy černé vzory, takže je pravděpodobné, že Matt vše spojí a vytvoří nějaký další úchvatný optický klam.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz