tragédie v USA

Šílená řidička: Vyhlásili špatnou Miss a žena najela autem do lidí!

Téma:

Vyhlášení nové Miss Universe v americkém Las Vegas překazila zřejmě opilá řidička, která znenadání najela do davu přihlížejících. U kasina a hotelu, kde soutěž probíhala, zemřel nejméně jeden člověk. Dalších 37 lidí je zraněných.

Samotné vyhlášení nové Miss Universe provázel skandál. Moderátor večera Steve Harvey totiž omylem vyhlásil za vítězku dívku z Kolumbie. Poté však s omluvou vzal svá slova zpět a vyhlásil dívku z Filipín.

 

Celé okolí Paris Hotel & Casino and Planet Hollywood musela policie uzavřít poté, co zběsilá řidička najela do davu přlihlížejích a zranila více než 30 lidí. Podle posledních informací nejméně jeden člověk zemřel, dalších jedenáct je ve velmi kritickém stavu.

 

Podle informací zahraničních zpravodajů, policie v současné době celý případ prošetřuje. Žena musela podstoupit i test na alkohol, výsledky ale policisté zatím tají. Podle agentury Reuters se zřejmě jednalo o úmyslný čin.

 

 

"Viděl jsem ženu. Nevypadala, že by chtěla auto zastavit.  Obě ruce měla na volantu a dívala se přímo před sebe, popsal CNN jeden ze svědků "nehody".

 

Na místo dorazilo mnoho policejních, hasičských i záchranných vozů. Celá oblast je uzavřena.

 

 

lud TN.cz