Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

ŘEKNOU SI ANO?

Šílená svatba v Ordinaci: Pokazí se všechno, co může! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Dnešním dnem se uzavírá 13. sezóna seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a jak jinak než svatbou. Před oltářem stanou Petr Rychlý s Michaelou Badinkovou v rolích lékařů Čestmíra Mázla a Aleny Rytířové. Svatba, která přinese nejednu komplikaci. Řeknou si ti dva nakonec vůbec ANO?

Se zpožděním, zpocený, bez kalhot, v šílených ponožkách a bez prstýnků. Tak se přiřítí Čestmír Mázl k oltáři za svou milou Alenou Rytířovou v úvodu posledního dílu třinácté sezóny seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Zato Alenin bývalý manžel a současně otec dítěte, které nosí pod srdcem, MUDr. Karel Rytíř (Miroslav Etzler) bude na koni, a to doslova!

 

Na krásném bílém valachovi docválá až k půvabné nevěstě. Proč? Protože Čestmír Mázl má opravdu šílené sny…. Jenže ještě ten den se skutečně žení a ani ta opravdová svatba se neobejde bez komplikací. Čestmír je zkrátka celoživotní smolař. Jeho láska Alena, která čeká dítě s jeho největším sokem, totiž během obřadu začne rodit. Stihnou si vůbec říct sladké ANO?

 

 

Natáčení svatby proběhlo už v polovině měsíce dubna, největší obavy měla pochopitelně nevěsta. "Těšila jsem se, ale současně jsem se bála zimy. Mám radost, že počasí krásně vyšlo a bylo hezky,“ pochvalovala si herečka Michaela Badinková, která oblékla krásné krajkové šaty. "Vyrazily jsme s kostýmní výtvarnicí do svatebního salonu a tyhle jsem si vybrala asi z deseti variant. Nebylo to jednoduché vybírání, protože se do nich muselo vejít těhotenské bříško, protože moje postava Aleny je v devátém měsíci,“ prozradila herečka, která dodržela i tradici mít na svatbě něco nového, něco modrého, něco půjčeného a něco darovaného. Modré a darované měla náušnice. "Modré náušnice jsou moje a nosím je stále. Dostala jsem je od mé spolužačky ze Slovenska a mám k nim silný vztah, protože to je moje velmi dobrá kamarádka, ale vidíme se zřídka. Nové jsou šaty, ty jsou současně a půjčené mám i bříško. Měla jsem i podvazek, ale na něm byl upevněný port. Takže jsme všechno dodrželi,“ dodala Badinková.

 

O poznání menší nadšení z kostýmu měl ženich Petr Rychlý. Scénář mu totiž předepsal přijít k oltáři jen v boxerkách. "Byl to moc hezký pocit no. Zkuste si to někdy. Vezměte si trenky a běžte asi stoupnout před padesát lidí. Ale jak říká Míša, nebyla nám zima. Měl jsem krásné trenky se zmrzlinkou, s hvězdičkami a s kornoutkem. Byla to romantika,“ bral svoji nezáviděníhodnou situaci s humorem oblíbený herec.

 

Svému seriálovému sokovi Miroslavu Etzlerovi ale kostým nezáviděl. Toho totiž čekal druhý extrém. Rytířské brnění. "Bylo těžké a bylo v něm dost teplo. Bojovat bych v tom nechtěl,“ přiznal herec, který v Ordinaci hraje doktora Karla Rytíře. A coby rytíř měl v brnění přijet na bílém koni. "Koně jsem se nebál, já jsem jezdil závodně na koních a tenhle byl velmi krotký, tak nebyl důvod, aby za mě jel kaskadér. Jsem jenom zvědavý, jak bude vypadat ten můj seskok, protože v tom brnění ten pohyb není jednoduchý,“ dodal Miroslav Etzler.

 

Jestli si Alena s Čestmírem skutečně řeknou ANO, uvidí diváci dnes ve 20:20 na TV Nova a na Slovensku v témže čase na Nova International.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Alena ve čtvrtek porodí. Podívejte se na PRVNÍ FOTO Benjamina z Ordinace!

Poslední díl Ordinace před létem! Končí Marek nadobro? Odpověď

TN.cz