Podivná úchylka

Šílené video: Muže natočili, jak si užívá vášnivý SEX SE SILNICÍ!

Téma:
sex

Pracovníkům novozélandských kanceláří se podařilo natočit velmi unikátní video, které zachycuje muže při sexu na veřejnosti. Na tom by sice nebylo nic až tak moc zvláštního, kdyby si zvrhlík neužíval na parkovišti se silnicí! Že jste o takové úchylce neslyšeli? Pak se podívejte na video!

Užívat si erotických radovánek přímo pod okny kanceláře, to chce pořádný kus odvahy - tím spíše za bílého dne. Muž z Nového Zélandu se této výzvy nebál. Když pod koly svého vozu viděl krásnou, ale zanedbávanou silnici, rozhodl se jí prostě být příjemným společníkem. A jak to tak bývá, po nějaké chvíli posunuli svůj vztah na další metu.

 

V tomto případě to ale netrvalo příliš dlouho. Silnice nenamítala a "krásnému" aktu tak nestálo nic v cestě. Pokud byla nová "milenka" v erotickém dovádění nezkušená, vůbec to na sobě nedala znát.

 

 

Jí ani jejímu partnerovi vůbec nevadilo, že je pozorují zaměstnanci z oken a natáčejí si je. Ani to, že přímo u dodávky se objevil člověk, který se celou scénu rozhodl pozorovat pěkně zblízka. Jestli byl ale kolemjdoucí nějaký známý tohoto muže, nebo žárlivý přítel silnice, není jasné.

lud TN.cz