video hledá se

Šílenec hodil hasičům pod kola skleněnou lahev. Jeli k zásahu!

Téma:

Hasiči z Karlovarského kraje jeli v pátek na zásah a to, co cestou zažili, vůbec nechápou. Z vozidla, které je předjelo, jim někdo pod kola hodil skleněnou lahev a ujel.

Naprosto nepochopitelné a velmi nebezpečné chování předvedla posádka modrého Volswagenu, který včera předjel v Karlovarském kraji hasičský vůz, který mířil k zásahu. Ještě když bylo osobní vozidlo v levém pruhu, vyklonil se z okna spolujezdec a hodil pod kola hasičům skleněnou lahev.

 

Hasiči byli z nepochopitelné a nebezpečné situace v šoku a záznam celého incidentu zveřejnili. "Při dnešní zásahové jízdě cisterny hasičů došlo k nepochopitelnému projevu agrese ze strany spolujezdce předjíždějícího vozidla. Jak je patrno ze 17. vteřiny videa, došlo k vyhození skleněné lahve pod kola zásahového vozidla. Rozhodně nešlo o náhodný čin,“ mají jasno.

 

 

Celou situaci nechtějí nechat jen tak a incident samozřejmě nahlásili policii. "Pokud někdo pachatele poznáte, předejte prosím informace na telefon 950 381 111 nebo přímo na linku 158. Incident byl předán k dalšímu šetření Policii ČR,“ stojí dále v jejich prohlášení u zveřejněného videa.

hru TN.cz