Video Nákupní horečka

Šílenství v Teplicích! Dva tisíce lidí se tlačily pro telefon za pár stovek

Jako by nestačily loňské fronty na máslo nebo vajíčka. Tentokrát se tisíce lidí tlačily na otevření nového obchodu s telefony v Teplicích, který nabízel mobily za tři stovky a sluchátka dokonce za korunu. Někteří kvůli akci dokonce přespávali před obchodním centrem!

Podle informací z facebooku mělo na akci dorazit až 2,5 tisíce lidí. "Telefony nebyly už po půl hoďce, hodinky zhruba po hodině," napsala jedna z komentujích na facebook.

 

Otevírací akce obchodu známého výrobce telefonů v obchodním domě v Teplicích totiž byla víc než lákavá - nabízela telefony za 300 nebo 500 korun, hodinky za 50 korun a sluchátka dokonce za pouhou korunu.

 

 

Komentující na facebooku se ale rozčilovali, že bylo telefonů jenom 50. To však neodradilo zbytek čtyřřadé fronty táhnoucí se po celém patře obřího obchoďáku, ve které si lidé počkali na další výrobky prodejce levných zařízení - například sluchátek za jednu korunu mělo být tisíc.

 

Někteří se před obchodní centrum vydali dokonce už den předem, jiní přišli v časných ranních hodinách. Po otevření obchodního centra pak sprintovali k prodejně, aby se ke zlevněným výrobkům dostali jako první.

 

 

Podle komentujících na facebooku už začali někteří lidé akci zneužívat - levné telefony začali přeprodávat za tisíce korun na internetu.

nor TN.cz