video parádní šou

ŠLI DO NAHA před plnou Lucernou! Šílený, říká mladý maturant

Téma:

Řeknete si, machři! Ano, 12 kluků z pražského Gymnázia Jana Keplera předvedlo možná největší šou historie českých maturitních plesů. Video se striptýzovým představením obletělo svět. Ale jaké to vůbec je, ukázat holý zadek před plnou Lucernou?

Zorganizovat takové vystoupení není úplně jednoduché. Potřebujete 12 opravdu odvážných frajerů, pár hodin nácviku a hlavně odhodlání.


NEPŘEHLÉDNĚTE EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR, KTERÝ S AKTÉRY NATOČILI REPORTÉŘI TN.CZ!


"Nebavila nás všechna nudná a tuctová půlnoční představení. Začali jsme si posílat různá videa na inspiraci a mezi nimi bylo i jedno hodně odvážné japonské video. Několik chlapů předvádělo podobný tanec s vějíři,“ vypráví Marek Vaculík, který byl jedním ze dvou hlavních iniciátorů šou, kterou slavný pražský sál ve své historii asi ještě nikdy nezažil.

 


"Vytipovali jsme si lidi z dalších tříd, kteří jsou v pohodě a přes facebook jsme vymýšleli, jak to udělat,“ vysvětluje. Za dva měsíce v hlavním sále Lucerny proběhlo představení.

 


Chvilku sice trvalo, než se vyklidil prostor, pak chvíli nebylo jasné, zda se podaří zhasnout světla tak, ale nakonec do ztemnělého sálu napochodovalo tucet mladíků v županech. Málokdo tušil, že jsou kromě bílých ponožek a apartních černých motýlků kolem krku úplně nazí.


"Sázka to rozhodně nebyla, hlavní roli hrála motivace udělat něco, co lidé ještě neviděli. Pobavit sebe a publikum a hlavně si užít ples,“ usmívá se jeden z hlavních aktérů.


 


Kouzelný byl i moment, kdy dívky zbavily maturanty županů. Ani spolužačky totiž netušily, že jsou kluci opravdu "naostro“.  "Je to šílený pocit, když se máš svlíknout do naha před plnou Lucernou…“ směje se Marek.


"Nacvičovat jsme začali někdy začátkem prosince. Mysleli jsme si, že to nebude problém, do plesu byly dva měsíce, ale čas se začal krátit. Snad poprvé jsme se sešli na zkoušce v plném počtu asi tak týden před plesem. Naštěstí jsme to tak nějak stihli dotáhnout, i když musíme říct, že bylo ještě hodně co zlepšovat,“ vypráví.Na stud jednoduše nebyl čas, i když šou jeli naostro vlastně poprvé. Dokonce ani v zrcadlovém sále prostor střešovického Tatranu, kde ji nacvičovali, se totiž nesvlékli. "Před zrcadlem jsme cvičili jen jednou a to v trenkách. Kupodivu to tak hrozné nebylo. Samozřejmě chvíli trvalo, než jsme si zvykli, ale potom už jsme se jen snažili,dělat si z toho srandu a neřešit to,“ vzpomíná striptér. Do naha šlo tucet frajerů poprvé opravdu naostro právě až v Lucerně.


Jelikož nikdo netušil, co se chystá, mohl z toho být i problém. Ale půlnoční překvapení pohoršení nepřineslo. I když něco prý nešlo udělat tak, jaký byl plán. "Na závěr vystoupení jsme chtěli vystřelit konfety a završit to do dokonalosti, ale bohužel Lucerna nám pohrozila vysokou pokutou. Tak jsme se museli smířit s tím, že žádné konfety nebudou,“ vysvětluje Marek. 

I tak ale tanec s vějíři vzbudil pozdvižení. "Co na to říct. Není to žádná velká sláva, ale nebudu říkat, že to není příjemné, když čas od času někdo přijde a pochválí nás. Poslední dobou se video šíří dokonce i po zahraničních serverech a je to rozhodně fajn, sledovat názory lidí z různých koutů světa,“ říká osmnáctiletý Marek.

 


Video na kanálu youtube vidělo téměř 300 tisíc lidí, během úterka, kdy se dostalo video i na světové servery to bylo asi 200 000. Původní japonskou inspiraci jen něco málo přes 50. Frajeři z Prahy to prostě zvládli se ctí.

Nabízí se otázka, zda by si partička troufla na další číslo: "Chvíli jsme o tom přemýšleli. Kdyby šlo o to, postavit se jen v ponožkách a s plácačkama před publikum, tak by to asi problém nebyl. Myslím ale, že to necháme být. Byl to parádní zážitek a budeme mít na co vzpomínat,“ usmívá se. A holé zadky rozhodně zůstanou v paměti i pro kamarády a spolužáky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Český Jim Carrey šel donaha! Ukázal MALÝ PENIS

Polonahý Pavel Novotný řádil na fotbale: Vystrčil pupek i mužskou chloubu

ram TN.cz