Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

horké novinky připravuje se

Silné příběhy, reality show i české zločiny! Čekají vás NOVÉ POŘADY

Novinky
Zdroj: TN.cz

Emoce, napětí, skutečné příběhy z kriminálního i nemocničního prostředí, ale i reality show a hodně zábavy. To vše pro své diváky chystá TV Nova. Připravují se hned čtyři nové pořady a bude z čeho vybírat!

Televize Nova připravuje hned několik zbrusu nových pořadů, které diváka úplně pohltí a zatáhnou do děje. Kromě dokumentárních seriálů vás čekají i skutečné kriminální případy, emotivní okamžiky a realistické životní příběhy.

 

Malé lásky

 

Televize Nova chystá novou reality show Malé lásky, která zachycuje intimní a velmi realistické okamžiky padesáti nastávajících maminek - jejich strach, radost i bolest. Co na sebe prozradí maminka pod vlivem rajského plynu? A jak přistupuje k porodu ošetřovatelka telat, která nevidí rozdíl mezi lidským a zvířecím zrozením? I to se dozvíte v nové televizní sérii, ve které můžete sledovat kromě jiného i jedinečné příběhy porodních asistentek a lékařů.

 

GALERIE: Novinky, které nás čekají

1
/
16
Zdroj: TV Nova
Mise Nový Domov - 1

 

Dáma a Král

 

Český detektivní seriál z právního prostředí plný napětí, tajemství, humoru i hvězd. Dáma a Král sleduje osudy podivínského vyšetřovatele Prokopa Krále (Matěj Hádek) a extrovertní cynické advokátky Lenky Braunové (Tereza Hofová), kteří si sice občas lezou na nervy, nakonec se ale i skvěle doplňují. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého (Miroslav Donutil) společně odhalují zločiny za zavřenými dveřmi, nejrůznější záhady a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii.

 

 

Mise nový domov

 

Velký úspěch měly první díly dobročinné reality show Mise nový domov, kterou provází moderátorka Tereza Pergnerová. A dobrá zpráva je, že se bude pokračovat! Každý týden tak budete moci sledovat velmi silné příběhy lidí, se kterými se osud nemazlí a dostali se na samé dno. Tým jim vykouzlí ze stávajícího bydlení místo, kde mohou začít úplně od začátku - s čistým štítem.

 

Příběhy českých zločinů

 

Televize Nova chystá i dokumentární drama plné méně či více skutečných kriminálních případů. Příběhy českých zločinů kladou důraz na fatální dopady na psychiku pozůstalých, zachycují mrazivé výpovědi svědků a rekonstrukce zločinů. Na případy se zaměří investigaivní novinář a kreativní producent Janek Kroupa.

lud TN.cz