foto tip čtenáře

Silničáři se předvedli: V místě opravy asfalt poškodil desítky aut

Asfalt zastříkal auto 1
Zdroj: zpravy@nova.cz
Téma:

Desítky aut poškodil stékající asfalt v Bucharově ulici v Praze. Silničáři tam vyfrézovali vozovku, v dešti se ale asfaltový prach rozmočil a nalepil se na desítky aut, která tudy v neděli odpoledne projížděla. Policisté na místě sepisují škody.

Silničáři se pustili do opravy povrchu vozovky mezi Bucharovou ulicí a Rozvadovskou spojkou v Praze. Podle řidičů, kteří se ozvali TN.cz, nebylo místo nijak označeno, takže auta tudy projížděla jako obvykle.

 

 

Déšť ale asfaltový prach rozmočil a vzniklá kaše poškodila desítky aut. Někteří si toho nevšimli a pokračovali v cestě. Řada aut ale zůstala odstavena na přilehlé čerpací stanici. "Běžným umytím v myčce to nelze umýt, je nutné použít speciální přípravek na rozpouštění asfaltu, vyjde minimálně na 1000 korun na jedno auto bez práce," rozčilovala se Irena N., která zaslala do redakce fotky svého poškozeného vozu. Podle ní je možné, že auta mají zasažený i brzdový systém a tlumiče.

 

Také jste si při průjezdu touto ulicí poškodili vůz? Pošlete nám fotky na zpravy@nova.cz. Děkujeme.

 

GALERIE: Auta poškozená po průjezdu přes opravovanou silnici

1
/
5
Zdroj: zpravy@nova.cz
Auto poškozené po průjezdu opravovanou silnicí

 

Rozezlení řidiči na místo zavolali policii, aby sepsali hromadnou škodu. Poškozených jsou zřejmě stovky, protože místem projíždějí auta, která míří na dálnici D5. "Policie přijala několik oznámení o poškození vozidla v ulici Bucharova. Na místo dorazili policisté, kteří nyní zjišťují o kolik vozů se jedná a jaká je míra jejich poškození," potvrdila událost mluvčí policie Iveta Martínková.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Neuvěřítelný příběh: Celých 300 kilometrů slyšel z auta divné zvuky. Poté se podíval na přední nárazník...

SKANDÁLNÍ VIDEO: Řidič SUV si prorazil cestu z parkování přes stojící vůz

Související témata:
TN.cz