Jedna rodina

Simona z Malých lásek šokovala: "S manželem jsme příbuzní!"

Malé lásky - 5. díl - 4
Zdroj: TV Nova
Simona a Lukáš
Téma:

Ve středu večer jste mohli sledovat další premiérový díl pořadu Malé lásky. Seznámili jste se také se Simonou a Lukášem, kterým se po třech dcerách narodil vytoužený syn. O své rodině teď prozradili šokující fakt.

Simona s Lukášem i v porodnici řešili úplně jiné věci, než miminko, které mělo přijít na svět. Po kontrole finančního úřadu totiž zjistili, že dluží neuvěřitelných 19 milionů korun! Stres a starosti se podepsaly i na zdravotním stavu maminky.

 

Nakonec ale Simona porodila zdravého chlapečka, kterému s manželem dali jméno Viktor. Kloučka si přímo vysnili, doma totiž už mají tři dcery. Teď ale čtyřnásobná maminka o své rodině prozradila něco šokujícího."Jsme s manželem vlastně z jedné rodiny. Moje maminka a jeho maminka jsou sestřenice," překvapila Simona. Z toho, že by se příbuzenský vztah mohl podepsat na zdraví dětí, ale prý strach neměli.

 

"U nás v rodině je několik takových párů, že jsou i blíže příbuzní, ale děti jsou v pořádku, proto jsme se nebáli," vysvětlila Simona. "Když jsme byli na genetice, to jsem byla těhotná s Petruškou, tak jsme to vysvětlovali a paní doktorka říkala, že by tam něco mohlo být, proto jsme udělali testy. Vždycky ale bylo všechno v pořádku," dodala.

 

 

S čím dalším se Simona svěřila? A jak po narození syna zvládají neúnosně vysoké dluhy? Jak se vůbec do finančních problémů dostali? Na celý rozhovor se podívejte ZDE.

 

Nestihli jste premiérový díl Malých lásek v televizi? Pustit si ho můžete na NovaPlus. Všechny díly najdete na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Partner u porodu – ano nebo ne: Jak poznat, co je dobré zrovna pro vás?
TEST: Sledujete pořad MALÉ LÁSKY pozorně?

epa TN.cz