drsná kontrola

Skandál na letišti: Žena musela dokázat, že má v prsech mléko!

Gayathiri Boseová
Zdroj: Twitter
Téma:

Skandální případ z frankfurtského letiště řeší německá policie. Singapurčanka podala stížnost na tamní pracovníky letištní kontroly, kteří ji velmi ponižujícím způsobem donutili, aby dokázala, že kojí.

Bouřlivou diskuzi na sociálních sítích rozproudil příběh mladé Singapurčanky, která řešila na frankfurtském letišti velmi podivnou událost.

 

Letištní kontroloři Gayathiri Boseovou přinutili, aby ze svého prsu nechala před odletem do Paříže vystříknout mléko. Měla tak dokázat, že kojí, informuje portál BBC.

 

 

Pro ženu to byla velmi ponižující zkušenost. Bezpečnostní pracovníci se rozhodli pro důkladnější kontrolu poté, co v jednom ze zavazadel našli odsávačku mléka. Žena totiž u sebe neměla dítě, což se jim zdálo nanejvýš podezřelé.

 

Před prohlídkou jí zadrželi pas, poté ženu odvedli do místnosti, kde si musela rozepnout blůzu a ukázat prsa. Následoval ponižující zákrok, až poté jí dovolili nastoupit do letadla. Německá policie odmítla případ blíže komentovat. Připustila ale, že nešlo o rutinní postup.

lud TN.cz