Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Hledá ji policie

Škoda 65 TISÍC! Mladá masérka ukradla muži luxusní řetízek

Pořádné rozčarování potkalo čtyřiašedesátiletého muže z Prahy, který se přes internet seznámil s o mnoho mladší dívkou. Pozval ji k sobě domů, kde mu nabídla masáž zad. Kvůli ní ale bylo nutné, aby si senior sundal z krku zlatý řetízek za desítky tisíc korun. Jak asi správně tušíte, s ním pak žena zmizela. Policisté si myslí, že to nemusela udělat poprvé.

Monča29. Pod touhle přezdívkou žena na internetu vystupuje. Že dokáže zaujmout i o mnoho starší muže, není divu. "Byla hrozně milá. Upravená, slušná," popisuje poškozený muž. Zároveň tvrdí, že o žádné intimnosti mu nešlo. Rád si prý povídá s mladými a udržuje si tak rozhled.

 

I přes svůj vyšší věk se muž často pohybuje na sociálních sítích, kde se seznamuje s novými lidmi. Právě tam ho také dívka kontaktovala. Po krátkém povídání na internetu ji vyzvedl u metra v Kobylisech a odvezl k sobě domů. Tam se dali do řeči.

 

"Mě trochu bolí krk a rameno po úraze, tak říkala, jestli chci udělat masáž," vypráví senior. Dívka se dala do díla a po chvíli požádala, jestli si smí prohlédnout masivní zlatý řetízek. "Vzala ho do ruky a říkala: ten je těžkej. A jestli si ho může zkusit," pokračuje poškozený muž. Pak jí najednou zazvonil telefon a odešla z pokoje. Jenže i z bytu.

 

"Cena, kdyby to šlo dneska do výkupu, by byla dneska nějakých 60 až 65 tisíc, protože měl řetízek nějakých 123 gramů," říká muž. Na místě nechala jen svou černou péřovou bundu.

 

 

Policisté si myslí, že dívka nemusela něco takového udělat poprvé. "Pokud byste někdo disponoval informacemi o totožnosti a místu pobytu té dívky, předejte nám je prosím na linku 158," apeluje policejní mluvčí Tomáš Hulan.

 

Mladší žena někdy dokáže divy. Nedávno se o tom přesvědčil i čtyřiadevadesátiletý pan Taimr. Do bytu si pozval ženu, která mu na ulici nakukala, že je zdravotní sestra. Nejprve ho přiopila a pak mu ukradla cennosti. Policisté ji ale chytili. A zjistili, že takových kousků s důchodci má na svědomí mnohem víc.
 

TN.cz