nevydařená párty

Školačce z Brna naměřili dvě promile. "Vypila jsem půl litru vodky," řekla

Láhev vodky
Zdroj: Městská policie Brno
Strážníci našli pouze prázdnou láhev vodky
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
6.5. 2020 16:44
Téma:

Úterní párty se skupince mladých lidí z Brna příliš nevydařila - strážníci je zadrželi, když podpírali 14letou dívku. Ukázalo se, že nemůže chodit, protože je opilá. Při dechové zkoušce jí naměřili dvě promile. Strážníkům řekla, že vypila půl litru vodky.

Na skupinku mladých lidí brněnští strážníci narazili v úterý dopoledne v Hvěvkovského ulici. Při chůzi podpírali dívku, což strážníky zaujalo, a tak ke skupině zamířili. Ani se nemuseli ptát, proč nemůže chodit sama. Na první pohled bylo zjevné, že je 14letá dívka opilá. 

 

K tomu se jim také sama přiznala a dodala, že prý vypila půl litru vodky. Hlídka po chvíli skutečně našla prázdnou láhev. "Strážníci se zároveň dozvěděli, kde si alkohol pravděpodobně opatřila," uvedl mluvčí Městské policie Brno Pavel Šoba.

 

 

Na místo proto přivolali státní policii, kteří zjistit dívčinu totožnost a provedli jí dechovou zkoušku. "Přístroj ukázal hodnotu dvě promile, a tak podnapilou dívku odvezla sanitka do Dětské nemocnice. Policie České republiky případ dál šetří s podezřením na trestný čin," dodal Šoba.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz