šokující případ!

Školáci ve Vrbně otrávili učitelku! Dali jí vypít jedovatý koktejl!

Téma:

Dvě teprve dvanáctileté dívky a jeden chlapec ze základní školy ve Vrbně pod Pradědem se pokusili otrávit svou učitelku výtvarné výchovy! A důvod? Neměli ji rádi.

Šílený případ vyšetřují policisté na severní Moravě. Učitelka s třicetiletou praxí skončila v nemocnici poté, co se napila ve třídě otrávené kávy. Děti se ji snažily zabít, protože ji neměly rády. Učitelka naštěstí přežila.

 

Zatímco kluk s dívkou učitelku zabavili ve třídě, další dívka vnikla do kabinetu, kde nasypala jedovatou směs do kávy. Po hodině se učitelka šla napít. Vzápětí se jí udělalo špatně, měla průjem, točila se jí hlava a nakonec ji odvezla záchranka.

 

Podle informací TV Nova nejde o první útok těchto žáků na učitelku! Už jednou jí do kávy přimíchali oční kapky. Teď přiznali, že učitelce podali projímadlo a léky, nevědí ale jaké. Možná by se na nic nepřišlo, kdyby se dívky svým činem ve škole samy nechlubily.

 

Případem se už zabývá policie. "Policie intenzivně prošetřuje všechny informace, které se týkají školského zařízení z Bruntálska," informovala policejní mluvší Soňa Štětínská.

 

 

Škola žáky potrestala trojkou z chování. Jedna z dívek je ale vnučkou starosty a ten si do školy přišel stěžovat. Podle něj se totiž nic vážného nestalo.

 

Ředitel i učitelé se teď o incidentu bojí mluvit. "Je to hrozně nepříjemný průšvih, jsem z toho úplně vedle," řekl jen ředitel školy Zdeněk Bártek. Učitelka útok přežila, psychicky ale v pořádku není.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

6 věcí, které máte doma a které zabíjí: Voda, mrkev, nebo zubní pasta!

Soud o tragické nehodě Paula Walkera: Za smrt si prý může sám!

Související témata:
TN.cz / ych