Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.12. 2018 13:46
Tragická nehoda

Školačka šla po přechodu, jedno z aut ji ale srazilo! Bojuje o život

Zdroj: AKTU.cz

Na Mělnicku se v neděli ráno stalo velké neštěstí - mladistvá dívka přecházela silnici, přednost jí ale dalo jen jedno auto. Je ve vážném stavu - na místo letěl vrtulník.

Nehoda se stala ráno na Mělnicku v obci Obříství v ulici Na Štěpáně. "Hlášení jsme obdrželi v 6:20," uvedla mluvčí středočeské policie Michaela Richterová.

 

Nezletilá dívka přecházela silnici na přechodě pro chodce, poté co ji auto z jedné strany pustilo. "Z druhé strany přechodu ale přednost nedostala a auto ji srazilo," sdělila mluvčí policie.

 

 

Dívka utrpěla vážná zranění, na místo pro ni letěl záchranářský vrtulník, který ji dopravil do nemocnice v Praze. Vzhledem k tomu, že k nehodě došlo brzy ráno, byl provoz minimální, a policie tak dopravu řídila kyvadlově.

 

14

GALERIE: Na Mělnicku auto na přechodě srazilo školačku

Zdroj: AKTU.cz

Na Mělnicku auto na přechodě srazilo školačku - 4

Hodnocení:

 

K obdobné nehodě došlo v sobotu odpoledne i v Opavě, kde řidič superba srazil 26letou ženu na přechodu v Olomoucké ulici. Nehoda se stala na přímém rovném úseku - 72letý šofér ženu nejspíš přehlédl.

 

Zraněná žena utrpěla vážné poranění hlavy a když dorazili záchranáři, byla v bezvědomí. Na místo pro ni přiletěl vrtulník, který ji transportoval ve vážném stavu do ostravské nemocnice.

sei TN.cz