Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

exkluzivní detaily

Skončí Adriana s Mikim? Amálka z Ulice prozradila víc, než měla!

Seriál Ulice: ep. 2877 - Amálie přichystá pro Vlastimila Peška překvapení
Zdroj: TV Nova
Amálka Pešková

Amálka Pešková doposud působila jako hodná babička, která má pro každého vlídné slovo a dobrou radu. Jenže minulý týden ji její vnuk Miki a vnučka jejího manžela Adriana vytočili doběla. Skončili spolu totiž v posteli. Zase! Jak to s nimi bude dál?

Adriana po rozchodu s dlouholetým přítelem Eddiem dělá jednu šílenost za druhou. Alkohol a drogy jsou u ní doma na denním pořádku a za parťáka si vybrala právě Mikiho. Jenže jejich vztah zašel dál, než by si Amálka přála.

 

Teď musí řešit nejen to, aby se Miki kvůli Adrianě nedostal na scestí, ale také fakt, že jí její manžel lhal. Zatajil jí totiž, že ty dva načapal v posteli. Jak se bude situace dál vyvíjet, prozradila na chatu na webu Nova.cz představitelka Amálky Dana Syslová.

 

Vztahy se rozhodně jen tak neuklidní. Adriana a Miki si prý zavaří ještě víc! "S Adriankou to bude ještě hodně bouřlivé. A podepíše se to na celé naší rodině i na Evženovi," nastínila herečka. Skončí nakonec ti dva spolu? "Co myslíte? Já myslím, že ne, ale zatím je to tajemství," řekla neurčitě Dana Syslová.

 

 

V rozhovoru ale mluvila také o tom, jak to bude s Evženem Šmýdem nebo jak pokračuje herecká kariéra její fenky Máni. Na další odpovědi se můžete podívat TADY.


Připomeňte si, jak se Amálka o Adrianě a Mikim dozvěděla:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PRVNÍ FOTO: Vašek Matějovský se zamiloval díky Ulici! Která kráska získala jeho srdce?

Spor Amálky a Vlastimila Peška kvůli Mikimu s Adrianou graduje! Jak to dopadne a kdo má pravdu? Hlasujte!

mom TN.cz