Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 9. 2017
zvrat v Ulici

Skončí Bedřich s Jindrou, nebo s Ančou? Herečka řekla, jak to bude

Zdroj: Snídaně s Novou

V seriálu Ulice se schyluje k velkým věcem. Už dnes večer porodí Jindra své první miminko. Z narození malé holčičky ale nebudou mít zdaleka všichni radost. Jak to bude dál?

Stalo se to vlastně nedopatřením. Bedřich si dal pár karbanátků s marihuanou a pak měl totální okno. O to větší překvapení pro něj bylo, když Jindra o pár týdnů později zjistila, že je těhotná. A on že je otcem!

 

Devět měsíců uteklo jako voda a už dnes večer se mohou diváci na miminko Jindry a Bedřicha těšit. Jaké bylo natáčení porodu a skončí nakonec rodiče holčičky spolu? I o tom povídala ve Snídani s Novou představitelka Jindry Pražákové Bohdana Pavlíková.

 

 

Porod nebyl lehký. Jindra byla sama doma, praskla jí voda a musela to vyřešit bez pomoci ostatních. "Hysterčila asi víc než jiné matky," myslí si herečka. Přiznala, že z natáčení porodu měla strach. A nepřidalo jí ani to, že poprvé točila s režisérem Ondřejem Kepkou. "Styděla jsem se před ním hrát tyhle křečovité projevy. Dvakrát se mu zdálo, že je to takový lážo plážo, málo porod, takže jsme trošičku přitvrdili," popsala Pavlíková s tím, že náročnou scénu museli točit několikrát. 

 

A co přinesou další díly? To prý záleží na tatínkovi malé holčičky. "Bedřich se musí rozhodnout, jestli zvítězí láska, kterou stále k Aničce cítí, nebo zodpovědnost k matce svého dítěte a asi nejvíc k tomu dítěti," naznačila tajemně seriálová Jindra. Zatím prý nic není jasné.

 

Už tak pochroumanému vztahu Aničky a Bedřicha narození nemanželské dcery zasadí další ránu. Anča už si kvůli Bedřichovi prošla peklem, dokonce se musela potýkat s psychickými problémy. Dá se taková zrada odpustit?

 

Jestli zkoušku ustojí, sledujte každý všední den v 18:25 na Nově! Předchozí díly Ulice si můžete pustit zdarma na NOVA Plus. Všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Lze skloubit mateřství s nastartovanou kariérou? Své by o tom mohla vyprávět Světlana z Ulice

Adrian Jastarban: Do mého vesmíru se už nic nevejde ROZHOVOR

Nečekané přiznání Jakuba Štáfka z Ulice: Vztah s o 17 let starší ženou!

mom TN.cz