exkluzivní detaily

Skončí David a Tereza v posteli? Herečka řekla, jak to s nimi bude!

Téma:

Chvíle, na kterou všichni fanoušci seriálu Ulice netrpělivě čekali, se konečně blíží. David se po měsíci vrací z Rakouska, kde pracoval na své učebnici. Měl také čas si ujasnit, jestli ho srdce táhne spíš k Aleně, nebo k Tereze.

Davida a Terezu to k sobě táhne dlouho. Došlo už i na líbačku, a dokonce dvakrát! Jenže David už víc než rok chodí s Alenou, která se ho nehodlá jen tak vzdát. A ani David není tím, který by chtěl žít v nějakém milostném trojúhelníku.

 

Jenže vztah s Alenou nechtěl jen tak vzdávat, proto se na něm rozhodl po prázdninách zapracovat. Čím dál víc mu ale docházelo, že miluje jinou. O tom, jak to mezi Terezou a Davidem bude, povídala ve Snídani s Novou představitelka Terezy Patricie Solaříková.

 

"Tereze bude velmi brzo rozzářená. David se bude vracet z Rakouska, kde si uvědomí, že ji miluje, takže je to dobrý," popsala Patricie.

 

Podle herečky bude scéna shledání Terezy a Davida pro diváky strašně romantická. Pokud jste ale rovnou očekávali nějakou postelovou scénu, pak jste na omylu. "Ježiš, takhle narychlo to po nás nemůžete chtít, my jsme slušní lidi. Navíc David je stále ještě zadaný,“ smála se Patricie. Poprvé tak dojde pouze na vášnivé polibky.

 

 

Pro samotné herce bylo natáčení prý hodně komické. "Matouš vešel do těch dveří, odhodil tašku na zem a nám to připadalo hrozně směšné. Pak mi řekl, že jsem mu chyběla já, ne ona, ale řekl to hrozně rychle a znělo to jako Neona. Tak jsem mu řekla, že já jsem Tereza, žádná Neona,“ vzpomínala na humorné chvilky herečka.

 

Jak to mezi Terezou a Davidem bude dál, se můžete dívat každý všední den v 18:25 na Nově! Poslední díly Ulice si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.


Na co se můžete těšit tento týden v Ulici:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tereza Vítů: Bojím se, že při natáčení lechtivých scén usnu! ROZHOVOR

Patricie Solaříková: Být kyselá je zbytečné, lepší je mít dobrou náladu

JE KONEC: Patricie Solaříková se rozešla s Markem Fryčákem! Co se stalo?

mom TN.cz