Tisková zpráva
Toto je tisková zpráva. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Skutečně neomezený mobilní internet? Ten má pouze jediný mobilní operátor

Air Telecom

Neomezený mobilní internet, který by neměl opravdu žádný strop (FUP) pro stahovaná data, nabízí podle srovnání všech čtyř mobilních operátorů pouze Air Telecom.

Ten bez jakéhokoliv omezení stahování dat dlouhodobě poskytuje speciální tarif, který nyní navíc v rámci vánoční nabídky zlevnil na 499 Kč. Akce prý platí až do 31. ledna 2015.

Uživatelé, kteří chtějí neomezeně dnes surfovat, většinou narazí u tzv. „neomezeného“ tarifu u mobilních operátorů na reálný konečný limit 10 nebo 20 GB, případně omezení na datově náročnějších stránkách, jako je Google Drive apod. Air Telecom však žádná omezení ve své síti nemá a v rámci tohoto balíčku nabízí jako jediný v ČR skutečně neomezený datový tarif nejen pro brouzdání na internetu, posílání e-mailových zpráv, ale i jakékoliv stahování dat v libovolném množství, aniž by byli jakkoliv omezeni datovým limitem.Neomezený mobilní internet najdou zákazníci v nabídce Air Telecom vedle ostatních datových tarifů s 1 GB, 4 GB a 8 GB limitem přenosu dat. Také tyto tarify jsou na trhu cenově nejvýhodnější (již od 114 Kč měsíčně). Nespornou výhodou, kterou síť U:fon s technologií CDMA pro uživatele hlasových i datových služeb nabízí, je široké pokrytí 3G internetem i mimo velká města ČR. Rychlost přenosu dat dosahuje až 3,1 Mb/s. Tuto nabídku mohou zákazníci získat na e-shopu operátora (www.airtelecom.cz), dále pak na zákaznické lince a na značkové prodejně v Praze na Florenci.

Bez ohledu na zvolený tarif dodává operátor zákazníkům USB modemy Celot. Cena modemu začíná na 1 Kč. Díky „balíčku“ CDMA USB modemu a WiFi routeru TP-LINK pak lze bez jakékoliv instalace zřídit bezdrátový hotspot doma, v kanceláři nebo hotelu. Stačí připojit CDMA USB modem U:fon do nabízeného routeru, který má připravený firmware na míru. K takto vytvořené bezdrátové síti pak lze bez problémů připojit notebooky, ultrabooky, chytré mobilní telefony, nebo tablety. Pro maximalizaci signálu lze navíc k modemu Celot připojit externí anténu.
 

Související témata:
Tisková zpráva