úspěšný projekt

Skvělá zpráva pro milovníky Ordinace. Oblíbený seriál nekončí

Ordinace v Růžové zahradě
Zdroj: Nova.cz
Ilustrační fotografie
Lucie Staničková
Lucie Staničková
Aktualizováno 13:58
8.6. 2021 13:23
Téma:

Televize Nova vyslyšela přání desetitisíců fanoušků a bude pokračovat v natáčení svého historicky nejúspěšnějšího projektu. Nová éra Ordinace v růžové zahradě 2 bude divákům k dispozici exkluzivně na videoportálu Voyo.

Žádný jiný český seriál nevstoupil za téměř 16 let existence do našich životů tak intenzivně jako Ordinace v růžové zahradě 2. Proto není divu, že po oznámení konce Ordinace přišla loni v listopadu vlna tsunami. Fanoušci plakali, sociální sítě seriálu byly okamžitě zaplaveny jejich prohlášeními, některá z nich byla dokonce velmi emotivní.


Televize Nova se proto rozhodla přání diváků vyslyšet a již brzy začne uvádět zcela nové díly Ordinace v růžové zahradě 2. Exkluzivně na videoportálu Voyo!

 

 

"Za téměř 16 let na televizních obrazovkách se stala Ordinace kultem, který u nás nemá srovnání. Zájem ze strany fanoušků o nové příběhy z Kamenice je stále obrovský, a tak máme radost, že jim můžeme vyhovět a s víceméně stejným štábem i hereckým obsazením natáčet další příběhy,” říká kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

 

Diváci se na Voyo mohou těšit na další dramata, nečekané zápletky, milostné propletence a staré známé i zcela nové hrdiny. "Chceme stále přinášet silné a po všech stránkách kvalitní příběhy z Kamenice, které uspokojí nejen stávající příznivce, ale na Voyo přitáhnou i nové publikum,“ doplnila Matásková.

 

Oblíbený seriál tedy ve čtvrtek 10. června, kdy televize odvysílá finální díl, definitivně neskončí. Už brzy se fanoušci dočkají pokračování.

 

Televizní finále Ordinace v růžové zahradě 2 s poněkud tajemným názvem Druhá šance sledujte už ve čtvrtek 10. června ve 20:20 na TV Nova. Jaké překvapení díl přinese, zjistíte v tomto článku na TN.cz.

 

Dokument zmapoval 16 let oblíbeného seriálu. Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz