gratulace

Obří břicho instagramové mámy vydalo poklad - tři krásná miminka

Trojčata instagramové mámy
Zdroj: Instagram
Téma:

Slavná instagramová bloggerka Maria je od čtvrtka čtyřnásobnou maminkou. Jejímu prvnímu synovi, dvouletému Mikaeli, se narodili tři sourozenci, dva chlapečci a jedna holčička. Miminka dostala jména Iben, Agnes a Filip.

Šestatřicetiletá Maria a její manžel Anders právě zažívají obrovskou radost! Narodila se jim tři nádherná miminka, trojčátka Iben, Agnes a Filip. Na svět přišla ve čtvrtek před devátou hodinou ranní.

 

"Všechno šlo tak, jak mělo. S manželem jsme neuvěřitelně šťastní, cítíme obrovskou úlevu,“ napsala na svém instagramovém profilu máma trojčat.

 

 

 

Miminka jsou velmi drobná, oba chlapečci měří 48 cm, Iben váží 1,8 kg, jeho bráška Filip má dvě kila. Holčička Agnes je z nich překvapivě nejtěžší, váží 2,3 kg a měří 47 cm.

 

GALERIE: Bloggerka Maria

1
/
8
Zdroj: Instagram, triplets_of_copenhagen
Bloggerka Maria - 1

 

Novopečená čtyřnásobná maminka si musela oddechnout, její bříško dosahovalo před porodem obřích rozměrů. Na svém profilu pravidelně informovala své fanoušky, jak těhotenství pokračuje, vše doplňovala fotografiemi. Po oznámení narození trojčátek byl její účet zahrnut gratulacemi fanoušků z celé Evropy.

 

 

 

 

Nezbývá, než popřát dětem i jejich rodičům hodně zdraví!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Instagramová iluze: Žena ukazuje, jak málo stačí k dokonalé fotce! Realita je však jiná

Kruté prostředí sociálních sítí: Modelka ztratila 70 tisíc followerů kvůli své upřímnosti! FOTO

Související témata:
mj TN.cz