kuriózní nehoda

Projev francouzského prezidenta přerušila střelba. Dva zranění

Téma:

Projev francouzského prezidenta při otevření vysokorychlostní železnice přerušil výstřel. Projevu se zúčastnilo několik set lidí, výstřely měly vyjít ze zbraně jednoho z policistů, který byl zodpovědný za bezpečnost, uvádí portál LeFigaro. Dva lidé byli při náhodné střelbě zraněni.

Francouzský prezident François Hollande v úterý slavnostně otevíral vysokorychlostní trať mezi městy Tours a Bordeaux. Ve stanu postaveném pro tuto příležitost se podle portálu LeFigaro sešlo několik stovek lidí.

 

Podle jednoho ze svědků zazněl během projevu francouzského prezidenta výstřel. Údajně se jednalo o omyl jednoho z policistů zodpovědného za bezpečnost.

 

 

Podle portálu LeFigaro šlo s největší pravděpodobností o chybnou manipulaci se zbraní. Prezident je podle portálu zcela v pořádku, při nehodě ale byli zraněni dva lidé. Střela prošla do stanu a zasáhla jednoho z číšníka do lýtka. Zraněn byl také zaměstnanec drah. Oba zraněné převezla záchranka do nemocnice Girac.

 

Na záběrech ze slavnostního zahájení je vidět, jak se prezident po výstřelu na chvíli odmlčí a prohlásí: "Doufám, že to není vážné."

 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DRASTICKÁ NEHODA: Pistole, kterou si přiložil ke spánku, nečekaně vystřelila

NEUVĚŘITELNÁ HRA OSUDU: Matku postřelil čtyřletý syn! Může si za to však sama...

klma TN.cz