Ironie osudu

Slavný "zaříkávač hadů" doplatil na práci! Uštkla ho kobra, zemřel

Zaříkávač hadů Abu Zarin Hussin - 1
Zdroj: facebook
Tato fotka před lety obletěla svět, informace k ní ale nebyly pravdivé
Téma:
had

Malajsijský hasič, který se proslavil jako "zaříkávač hadů", zemřel po uštknutí kobrou. Had ho kousl při odchytu v Bentongu v pondělí, lékaři ho nedokázali zachránit. Bylo mu 33 let.

Abu Zarin Hussin se poprvé proslavil před dvěma lety, když některá bulvární média informovala o tom, že se oženil s hadem, protože věřil, že jde o reinkarnaci mrtvé přítelkyně. Přestože se informace objevila na portálech po celém světě, pravdivá nebyla.

 

V Malajsii byl Abu znám pod přezdívkou "zaříkávač hadů". Pracoval jako hasič a specializoval se na odchyt nebezpečných plazů. Své kolegy také učil, jak poznat jedovatého hada a odchytit ho, aniž by ho museli zabít. Píše o tom i portál BBC.

 

 

GALERIE: Zaříkávač hadů Abu Zarin Hussin

1
/
4
Zdroj: facebook
Zaříkávač hadů Abu Zarin Hussin - 1

 

Abu se účastnil televizní talentové soutěže Asie má talent, kde vystoupil s jedním ze svých domácích mazlíčků. Jedovatého hada při natáčení políbil. Titul ale nezískal a dál pokračoval ve své práci hasiče.

 

 

Ta se mu nakonec stala osudným. Při jedné z operací, kdy měl odchytit nebezpečnou kobru, ho had uštknul. I přes rychlý převoz do nemocnice nebyli lékaři schopni 33letého hasiče zachránit. Zemřel v noci na sobotu.

epa TN.cz