Více služeb

Sledujte televizi Nova jinak! V HD nebo se zpětným zhlédnutím

Téma:

Proč se vyplatí sledovat televizi NOVA přes satelit, kabel nebo internet? Moderní způsob příjmu televizního vysílání nabízí podstatně víc služeb než pozemní televizní vysílání.

První, co vás okouzlí je beze sporu kvalitnější obraz. Své oblíbené seriály, jejich hrdiny i osobnosti TV Nova si můžete užít bez kompromisů v HD kvalitě!


Díky funkci zpětné zhlédnutí máte možnost pustit si pořad, který v televizi již běžel. Dohledáte ho až 7 dní zpátky. Poskytovatelé kabelové televize vám navíc dodají nahrávací set top box. Vaše záznamy zůstanou uchované na měsíc či na neurčito v závislosti na poskytovateli. Své oblíbené seriály a pořady TV Nova tak můžete mít po ruce a dívat se, kdy se vám zlíbí.


Součástí nabídky je i TV archiv, který nabízí až stovky filmů a seriálů z produkce TV Nova pro celou rodinu.


Pokud jste sportovní fanoušci, oceníte exkluzivní obsah kanálů Nova Sport 1 a 2. Už vám nic neunikne v Evropské lize, Moto GP, Wimbledonu, NHL či NBA. Sportovní zážitky i všechny ostatní pořady si navíc můžete dopřát nejen v obýváku!


Pokud zrovna cestujete nebo jste jen mimo domov, můžete všechno, co vás zajímá, sledovat na mobilu, počítači nebo tabletu. Přes tato zařízení je možné i dálkově plánovat nahrávání pořadů v závislosti na nabídce poskytovatele.


Sledovat televizi lze jednoduše i jinak - lépe a chytře přes satelit, kabel nebo internet.


Kompletní seznam poskytovatelů naleznete na www.nova.cz/TVjinak
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TV Nova