veřejné prohlášení

"Trvám na rozvodu!" Dominika Gottová promluvila o osobním životě

Kateřina Sejková
Kateřina Sejková, Petr Zelený
Aktualizováno 16:49
17.2. 2020 15:32
Téma:

Dominika Gottová se více než čtyři měsíce po smrti svého otce, legendárního zpěváka Karla Gotta, rozhodla učinit veřejné prohlášení. Mluvila o smutku i o rozvodu se svým manželem.

"Snažím se postavit na vlastní nohy, děkuju otci tam nahoru. Nevracím se k manželovi, trvám na rozvodu," řekla Gottová s tím, že s chotěm ji pojí řada zájmů a mohou zůstat kamarády.

 

Manželovi Timovi, se kterým se rozvádí, prý ale přeje do budoucna úspěchy a bude mu fandit. Zároveň je prý spolu s dalšími členy rodiny připravená nést odkaz svého otce a podílet se na vzpomínkových akcích.

 

"Prosím o ohleduplnost, stále držím smutek," ukončila dcera slavného zpěváka krátký brífink. Poblíž se objevil i její manžel Timo Tolkki, nic ale neřekl a odjel pryč.

 

 

Od října minulého roku Dominika prožívá těžké období. Nejprve jí velkou ránu zasadila smrt otce. Krátce po jeho pohřbu z jejího života zmizel další muž - finský hudebník a její manžel Timo Tolkki. Po 19 letech manželství sama požádala o rozvod.

 

 

 

Zoufalou situaci se rozhodla vyřešit útěkem z Finska zpět do rodného Česka. Krátce po smrti Karla Gotta Tolkki prohlásil, že by se do České republiky s Dominikou přestěhoval rád, protože ani jeden z nich není ve Finsku šťastný. Pro TN.cz dokonce řekl, že by chtěl dům na Bertramce. Dominika se ale odmítla s Ivanou Gottovou soudit.

 

Na poslední rozhovor Karla Gotta se můžete podívat zde:

TN.cz