Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Slevovou akci Černý pátek zavádí prodejci i na jaře, vyprodávají přes 40% skladových zásob

aaa auto
Zdroj: AAA Auto

Slevová prodejní akce Black Friday s českým názvem Černý pátek se stala populární již i v České republice.

I když je bežná spíše pro listopad, tuzemští prodejci postupně zavádí tento nákupní svátek i s příchodem jara a využívají ho k pročištění skladových zásob při přípravě nabídky pro teplejší sezónu. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, se do akce zapojí také a zákazníkům nabídne největší letošní slevy u 3 400 automobilů na všech 21 pobočkách.

AAA AUTO zapojením do akce Black Friday navazuje na loňské úspěchy, kdy i listopadové snížení cen napomohlo k dosažení loňského rekordního výsledku téměř 70 000 prodaných automobilů. „V České republice i v dalších zemích jsme se do tradiční nákupní akce Black Friday zapojili formou výrazných slev, v tuzemsku se týkají 3 400 vozů z naší nabídky,“ uvedla generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová. Letos plánuje společnost prodat ve všech čtyřech zemích, kde působí, téměř 80 000 automobilů.

Skupina AAA AUTO prodala letos jen za první 3 měsíce o 10% více automobilů než ve stejném období v loňském roce a trend poptávky má rostoucí tendence i s blížící se nejsilnější sezónou roku. „Dosavadní letošní prodeje, které již dosáhly téměř 23 000 vozů, navazují na neustále se zlepšující ekonomickou situaci lidí a spolu s tím rostou i požadavky našich zákazníků. S teplejším počasím se navíc mění i potřeby našich zákazníků, proto vyprodáváme 40 % aut z naší nabídky, které jsou typičtější pro zimní období. Nabídku pak obratem doplňujeme o nejžádanější modely nadcházející sezóny,“ doplnila Topolová.

Ve výprodejích si zákazníci mohou pořídit se slevou 70 000 korun například zánovní Volkswagen Passat z roku 2014, Kia Sportage 2.0 CRDi Exclusive z roku 2010 nebo Volkswagen Tiguan z roku 2010. Ford Focus z roku 2013 či Škoda Rapid z roku 2014 pořídíte se slevou 55 000 korun, Volkswagen Transporter z roku 2011 či Škoda Superb z roku 2008 s úsporou 50 000 Kč. V nabídce největšího tuzemského prodejce zákazníci najdou nyní na dvou desítkách poboček v celé České republice přes 8 000 ojetých vozů.
 

Tisková zpráva