nakupvakci.cz

Slevový portál dluží miliony! Neobrali o peníze i vás? VÝZVA

Téma:

Slevový portál Nakupvakci.cz už vyšetřuje policie, kvůli podezření z podvodu. Oznámení je podle policie tolik, že do vyšetřování byly zapojeny služebny po celém Česku. Hlásí se tisíce poškozených. Portál byl přitom ještě loni třetím největším v Česku. V polovině prosince ukončil činnost.

Stovky, ale spíš tisíce, zklamaných zákazníků slevového portálu nakupvakci.cz řeší jediné, jak získat své peníze zpět. Na slevový portál už byly podány insolvenční návrhy, ale ty městský soud v Praze zamítl s tím, že v nich chybí některé zásadní údaje. Navrhovatelé se mohou proti usnesení soudu do 15 dnů od doručení odvolat.

 

Majitel už nefunkčního portálu odmítá, že by své zákazníky podvedl a na webových stránkách tvrdí, že chce alespoň část peněz vrátit. Dluží 45 milionů. "Slevový portál nakupvakci.cz se distancuje od mediálního tvrzení "že podvedl tisíce lidí“. Zůstatková hodnota, ze které budou odškodněni zákazníci a partneři, může přesahovat 20 mil. Kč. Poškození zákazníci i partneři tedy budou určitě alespoň částečně odškodněni," píše se nyní na adrese portálu.

 

 

Nespokojení zákazníci druhého největšího slevového portálu v Česku se obracejí i na Českou obchodní inspekci. Ta radí jediné. "Spotřebitelé, pokud mají nějaké nesplněné závazky, tak aby podali návrh na insolvenci případně, pokud už to někdo udělal, aby se přihlásili se svojí pohledávkou," radí mluvčí České obchodní inspekce Jiří Fröhlich.

 

Policejní oddělení, kam vyšetřování spadá, je zavalené. Policisté proto rozeslali na všechny služebny v ČR metodické doporučení jak správně postupovat při přijetí oznámení. Pokud máte zkušenosti s tímto portálem i vy, napište nám na mail zpravy@nova.cz. Děkujeme.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz