otevřená zpověď źivot ve hvězdách

Slováček a Gelemová otevřeně: Zpověď o dítěti a ostrý vzkaz Dádě

V posledním dílu populárního magazínu Život ve hvězdách otevřeně o svém vztahu promluvili Felix Slováček a jeho mladá přítelkyně Lucie Gelemová. Malířka mimojiné mluvila i o dítěti a nenechala nit suchou ani na Dádě Patrasové, stále ještě zákonné manželce Felixe Slováčka.

Život ve Hvězdách ve čtvrtek večer přinesl exkluzivní otevřenou zpověď jednoho z nejsledovanějších párů českého showbusinessu. Lucie Gelemová a Felix Slováček jsou spolu už skoro pět let, poslední dva roky už dokonce sdílí společnou domácnost.

 

"Ačkoliv jsem obviňována paní Patrasovou za rozpad jejího manželství, tak mé svědomí je čisté. Jelikož velmi dobře vím, že jejich vztah byl po mnoho let přes všechny informace nefunkční. A ta situace se velmi zásadně lišili od té, kdy před 33 lety asi paní Patrasová sama narušila vztah Felixe a jeho první manželky,“ má jasno Gelemová.

 

 

"Vztah k dětem mám kladný a pozitivní a samozřejmě bych jednou měla ráda děti,“ svěřila se výtvarnice. Jestli to bude s Felixem Slováčkem, nebo s někým jiným, to ukáže až čas.

 

Další díl pořadu Život ve hvězdách můžete sledovat zase ve čtvrtek večer na TV Nova.

hru TN.cz