Suchá Belá

Slováci zuří. Nedočkaví čeští turisté ohrozili rodiče s dětmi!

Čeští turisté ve Slovenském ráji
Zdroj: TVNoviny.sk/Facebook/Andrea Beneová
Vítězslav Boch
Vítězslav Boch
Publikováno 24. 7. 2019
Téma:

Chování českých turistů opět řeší za hranicemi, tentokrát na Slovensku. Tři muži, podle paní Andrey, která jejich chování natočila, čeští turisté, nechtěli čekat na žebřících ve známé soutěsce Suchá Belá ve Slovenském ráji, nebezpečně předbíhali ostatní návštěvníky, mezi nimiž byli i rodiče s malými dětmi.

Slováky rozčílila drzost českých turistů, kteří vyrazili do Slovenského ráje. Paní Andrea natočila tři muže předbíhající ve frontě na žebřících v Suché Belé. Mezi turisty, které se muži snažili předběhnout, byli i rodiče s dětmi, upozornil web TVNoviny.sk

 

Právě ty podle autorky videa turisté ohrozili. "To asi není moc normální, ne? Čeští turisté si teda řekli, že oni ve frontě čekat nebudou a cpali se mezi lidi, kteří teda někteří neměli na žebřících co dělat," napsala paní Andrea u videí, která zveřejnila ve skupině Turistika na Slovensku.

 

"Když si všimnete druhého videa, nacpali se těsně před otce, který nesl na ramenou dítě. A samozřejmě, vybavení do hor, sportovní sandále a tenisky," dodala autorka videa.

 

VIDEA S NEBEZPEČNÝM CHOVÁNÍM ČESKÝCH TURISTŮ NAJDETE ZDE

 

Chování turistů odsuzují nejen Slováci, ale i Češi, kteří její příspěvek komentovali. "Tak to je mi nás líto, že máme takové kre*ny v řadách," napsala třeba paní Simona.

 

Další turisté poukazují na to, že u českých turistů jim chybí jedna obvyklá proprieta. "Je divné, že nemají sandály a ponožky," poznamenal další diskutující s tím, že už mu je jasné, proč tak často čeští turisté padají v Tatrách.

 

 

Andy poukázal na vybavení některých dalších návštěvníků Slovenského ráje, kteří jsou na videu zachycení. "Žabky na žebřík? Taky extra pacienti," dodal.

 

Suchá Belá je roklina ve Slovenském ráji, kterou protéká stejnojmenný potok. Rokle je dlouhá přibližně 4 kilometry, oblíbené jsou v ní vodopády. Průchod úžinou je povolen po zelené turistické značce proti toku potoka.
 

Související témata:
TN.cz