Zdravotní stav

Velká zpověď Anny Slováčkové o rakovině: "Nevím, co bude dál!"

Anička Slováčková
Zdroj: Profimedia, Instagram/ anna_julie_slovackova
Zpěvačka a herečka Anička Slováčková (24)
Jan Pánik
Jan Pánik
30.10. 2019 12:32
Téma:

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková (24) na sociální síti promluvila o svém zdravotním stavu. Slováčková se podle svých slov před třemi týdny dozvěděla výsledky biopsie, která potvrdila zhoubný nádor v prsu. Lékaři prý okamžitě začali s léčbou a zpěvačka má za sebou už první chemoterapii. Dvě bulky si přitom Slováčková nahmatala už před třemi lety, tehdy se naštěstí ukázalo, že byly nezhoubné.

"Zhruba tři týdny zpátky jsem se dozvěděla výsledky biopsie, kterou jsem podstoupila po tom, co jsem si našla v prsu novou bulku. Jak asi už tušíte, tak nádor je tentokrát zhoubný. Nejsem ale v ohrožení života a vše bylo opravdu včas podchyceno," prozradila ve středu Slováčková na svém Instagramu.

 

Dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka zároveň poděkovala za zprávy, které ji posílají fanoušci. "Tolik podpory a lásky, co jsem od vás dostala, vám budu hodně dlouho vracet," vzkázala.


Zobrazit pspvek na Instagramu

Moji mil, dlum vm asi pr slov k tomu, co se te dje. V prv ad vm dkuji za zprvy, kter mi poslte. Tolik podpory a lsky, co jsem od vs dostala vm budu hodn dlouho vracet.. A te k tomu, co a jak.. Trochu jsem doufala, e vm tu informaci eknu dv ne mdia a znovu m pekvapilo, jak se informace rychle svtem. Ne se s tm vy samotn njak podn "vypodte", u vm volaj novini a ptaj se, co se dje. Samozejm ve nafukuj a dlaj z toho zbyten ob tragdie.. Nicmn mi nezbylo nic, ne na to reagovat a uvst vci na pravou mru i vi vlastnmu klidu. Cca ti tdny zptky jsem se dozvdla vsledky biopsie, kterou jsem podstoupila po tom, co jsem si nala v prsu novou bulku. Jak asi u tute, tak ndor je tentokrt zhoubn. Nejsem ale v ohroen ivota a ve bylo opravdu vas podchyceno. Hned jsme zaali s lbou a vci se dali do pohybu. Mm te za sebou prvn chemoterapii a ped sebou dal. A nevm co a jak bude dl a ani nechci kat, co m dl ek. V tom maj jasno doktoi. A j si km, e se vdycky me cokoliv zmnit (k lepmu samozejm). Ve normln zvldm a svt se nebort. Jak k jeden mj dobr ptel.. Hlavn je, se z toho nepo* :) Je to prost tak, jak to je a je to jen drobn zdren na m cest, kter mi otevelo oi a ukzalo pohled na svt a ivot zase jinm smrem. Tm, kter jsem zrovna potebovala vidt. A doufm, e to nkomu z vs en, ale i mu teba pome, kdy budu tuhle osvtu it dl - kontrola je dleit v kadm vku. Nic nepodceujte a dvejte na sebe pozor a mjte sebe rdi! .. Mm kolem sebe celou rodinu, ptel a lsku. A to je nejdleitj a nejvt nakopva. A navc pod stejn pracuji! Nic nerum a ani to nemm v plnu. Naopak jsem ready jet vc zpvat, toit a moderovat, protoe je to vc, kter m napluje a psychicky dr v pohod. Nic m nezastav A vm dkuju a peju hezk den a doufm, e se uvidme na koncertech. ivot jde dl.

Pspvek sdlen (@anna_julie_slovackova),

 

Zároveň prozradila, že má za sebou už první chemoterapii a před sebou další. "Nevím, co a jak bude dál a ani nechci říkat, co mě dál čeká. V tom mají jasno doktoři. A já si říkám, že se vždycky může cokoliv změnit," napsala s tím, že vše zvládá a svět se nebortí. 

 

Annu Slováčkovou znají velmi dobře diváci televize Nova. Vystupovala totiž ve druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas, kde skončila na čtvrtém místě. Hraje také v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárňuje zdravotní sestřičku Radku.

 

 

"Teď jsem ready ještě víc zpívat, točit a moderovat. Protože je to věc, která mě naplňuje a psychicky drží v pohodě. Nic mě nezastaví," dodala Slováčková.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova: 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz