To se jen tak nevidí

Slovák se vrátil do vlasti a nestačil zírat: Zmizela mu chata i s plotem

Téma:

Tomáš Kelemen žije a pracuje za "velkou louží". Když se po delší době vrátil domů na Slovensko, zažil obrovský šok. Zjistil totiž, že mu doslova zmizela jeho zahradní chata i s příslušenstvím! Nezvyklý případ už řeší policie.

Kelemen pracuje v Americe jako filmový režisér a scénograf. Domů do vlasti přijel strávit vánoční svátky a zároveň se rozhodl, že se zajede podívat na svou chatu v Šahách u maďarských hranic.

 

Jenže zažil obrovský šok. "Přijedu, hledám klíče od brány a brána nikde. Jdu do domu, dům nikde. Zmizel i zahradní nábytek," vypočítává pro TV Markíza Kelemen.

 

Chatu si pořídil před sedmi roky a měl k ní silný vztah, protože tam s přáteli a rodinou strávil spoustu času. Dokonce i investoval peníze do nových oken a vymalování.

 

Domek podle Kelemena zabíral plochu asi čtyři na šest metrů á ma i jasno o tom, kdo za zmizením chaty stojí. Podezírá souseda, který podniká ve stavebnictví a vedle provozuje penzion. Prý dokonce chtěl pozemek s chatou odkoupit.

 

 

Nařčený soused ovšem jakýkoli podíl na zničení chaty odmítá, domek prý podle něj obývali bezdomovci, kteří ho postupně zdemolovali. Chtěl prý Kelemena upozornit, ale nedokázal se s ním spojit.

 

Rozčarovaný majitel chatky už se obrátil na policii, která kuriózní případ řeší s podezřením na krádež a poškozování cizí věci.

Související témata:
pez TN.cz