Noční můra

Turisty při cestě do Chorvatska na odpočívadle uspali a okradli lupiči

Bydlení na kolech - 10
Zdroj: luxusnikaravany.cz
Téma:

Manželé z Košic vyrazili karavanem na dovolenou do Chorvatska. Při odpočinku na parkovišti je uspala a okradla skupina zlodějů.

Jejich cesta na dovolenou k Jadranskému moři se nečekaně zkomplikovala. Osudným se jim stal odpočinek na parkovišti poblíž čerpací stanice. Slováci se probudili až druhý den, když v zápětí jim zaklepal na okno neznámý muž. „Nepoznal jsem ho, otevřel jsem, že něco chce,“ popsal tento okamžik okradený Slovák.

 

Neznámý muž manželský pár informoval o tom, že jejich auto v noci vykradli. V tom momentě si manželé uvědomili, že věci v karavaně nejsou na svých místech. Manželé se cítili, jako kdyby se celou noc bavili. „Tak sucho v ústech sem dlouho neměl. Museli použít nějaký plyn,“ sdělil podezření okradený muž. Manželé nakonec zjistili, že jim z karavanu zmizela hotovost, píše portál topky.sk. 

 

 

Na stejné čerpací stanici v tu samou dobu si chtěla odpočinout další slovenská rodina. Postihl je nešťastný osud jako manželský pár z Košic. O tisíce eur tak slovenské rodiny pravděpodobně obrala organizovaná skupina zlodějů.

 

Okradení Slováci se obrátili na slovenskou ambasádu v Záhřebu, kde žádali o informace, co mají dělat. Ambasáda jim doporučila, aby kontaktovali policii. Manželé se rozhodovali, zda se mají vrátit zpět na Slovensko, nebo dorazit na vytouženou dovolenou a i přes vzniklé komplikace si ji užít. Po finanční pomoci příbuzných se nakonec rozhodli pokračovat v cestě.

Související témata:
kr TN.cz