mrtvý zajíc

Hodně odporný vtip! Slovenská policie řeší případ opilého zajíce

Zajíc na policejním autě
Zdroj: facebook
Slovenská policie terčem nejapného vtípku.
Téma:

Nepovedený vtípek nachystal neznámý vandal na hlídku slovenské policie. Fotografie mrtvého zajíce zaseknutého v policejním autě s alkoholovým testerem v ústech pobouřila nejen samotnou policii, ale také veřejnost. Ta se dožaduje odpovědi, kdo má takový vandalismus na svědomí a zda-li za ním nestojí samotná policie.

"Přes víkend se na internetu začaly šířit tyto fotografie a někteří z vás nám je posílají s dotazem, jestli je toto normální. Naše odpověď zní jednoznačně, není,“ zní oficiální vyjádření slovenské policie na svém Facebooku.

 

Policejní automobil se patrně stal terčem vtípku neznámého vandala, ovšem podle fotografií to vypadá, jako by snímky naaranžoval a pořídil některý z policistů.

 

 

"Odsuzujeme tento nemístný pokus o vtip. Podobné chování je asi to poslední, co veřejnost od výkonu policistů čeká,“ uvedla policie na pravou míru.

 

Po viníkovi policie intenzivně pátrá a rozhodně laciný žertík nebere na lehkou váhu. "Už od víkendu pátráme po autorovi fotografie a uděláme všechno proto, aby se nic podobného neopakovalo.“

Související témata:
kik TN.cz