Zamilovaná Čaputová

Slovenská prezidentka má nového partnera. Znají se už řadu let!

Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 25. 5. 2020
Téma:

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová je znovu zamilovaná. Novinářům se podařilo získat fotografii, na níž se prochází se svým novým partnerem Jurajem. Toho zná už řadu let.

Jak píše portál topky.sk, který na vše upozornil a foto z procházky zveřejnil, nejde o lásku na první pohled. Čaputová se totiž se svým milým zná dlouhých 13 let, během nichž se potkávali pracovně.

 

Jejich vztah přerostl v lásku v době, kdy dotyčný dokonce pracoval přímo v prezidentské kanceláři. Podle portálu je novým partnerem slovenské prezidentky Juraj Rizman, který je občanským aktivistou a tváří Greenpeace.

 

Poté, co Čaputová nastoupila na současnou pozici, působil Rizman jako jeden z jejích poradců se specializací na problematiku životního prostředí. Když se jejich vztah změnil z pracovního na soukromý, tak Rizman podal v Prezidentském paláci výpověď. Nyní pracuje v parlamentu.

 

 

I když je Čaputová vzhledem ke své funkci časově velmi vytížená, podle Topek.sk spolu pár v lednu strávil dovolenou v zahraničí. Oba partneři jsou rozvedení a zatím spolu nebydlí.

 

 

Že s Čaputovou tvoří pár, potvrdil pro portál přímo Rizman. "Ano, jsme spolu. Je to velmi osobní, a proto, když dovolíte, se k tomu nebudu blíže vyjadřovat," odvětil pouze velmi stroze.

 

Připomeňte si březnovou návštěvu slovenské prezidentky v Brně:

 

TN.cz