Česko-slovenský ples

Smetánka na plese: Gregorová to roztočila se zajíčkem! Kdo přišel?

Česko-Slovenský ples 2018 - 1
Zdroj: Profimedia
Hana Gregorová se na plese objevila ve společnosti mladšího muže

I letošní ročník Česko-Slovenského plesu byl opravdu velkolepý. Do Obecního domu dorazila smetánka z hudebního, filmového a seriálového i sportovního světa. Podívejte se, kdo si nenechal ples ujít a jak to celebritám slušelo.

Česko-Slovenský ples už tradičně patří k vrcholným akcím plesové sezóny. Hvězdy už popáté v Obecním domě vítaly hostesky v lidových krojích sklenkou šampaňského. Letošním ročníkem provázela krásná moderátorka Snídaně s Novou Zorka Hejdová.

 

Zlatý slavík Karel Gott musel sice svoji účast na plese kvůli přetrvávající nemoci odříct, o vystoupení špičkových zpěváků ale nebylo nouze. Zazpívala mimo jiné Monika Bagárová, Celeste Buckingham, Bára Basiková nebo Felix Slováček, který dorazil s mladší partnerkou Lucií Gelemovou.

 

 

GALERIE: Česko-Slovenský ples 2018

1
/
8
Zdroj: Profimedia
Česko-Slovenský ples 2018 - 1

 

S mladším doprovodem si přišla ples užít také herečka Hana Gregorová. Zatím neznámý mladík ji na tanečním parketu pořádně protáčel! Ze slavných herců nechyběli ani Andrea Růžičková, známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, nebo Martin Dejdar.

 

 

Ples si nenechala ujít ani sportovní dvojice Gabriela a Petr Koukalovi. Gábina přes elegantní červené šaty přehodila zlatou olympijskou bundu, zřejmě i v narážce na sobotní zlatou jízdu Ester Ledecké.

 

Kdo další na Česko-Slovenský ples dorazil, jak to tam vypadalo a které celebrity ukázaly nejlepší vkus? Podívejte se na fotkách v galerii.

epa TN.cz