tragédie na filipínách

Smrt Čecha na dovolené: Roman skočil po hlavě do moře, byl odliv!

Skok do moře
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Policie na Filipínách prošetřuje smrt českého turisty, který se zabil po pádu do moře. Roman S. měl s přáteli popíjet alkohol, pak skočil do vody z terasy baru. Neuvědomil si ale, že je odliv, a hlavou narazil přímo do skály. Vyšetřovatelé předběžně cizí zavinění vyloučili.

Tragicky skončila dovolená pro sedmadvacetiletého Čecha, který si na Filipínách užíval s partou kamarádů. O víkendu v městečku Boalboal na ostrově Cebu ve velkém popíjel s přáteli alkohol, když se pak Roman S. vydal na toaletu, dostal cestou velmi hloupý nápad.

 

Aniž by řekl jediné slovo, rozeběhl se a z terasy baru skočil po hlavě do moře, informuje portál Phillippine News. Turista si ale neuvědomil jednu důležitou věc - že je odliv. A právě to se mu stalo osudným.

 

Hlavou dopadl na skálu a způsobil si vážná poranění, kterým později v nemocnici podlehl. Podle místních médií se v těchto místech už ráno koupal a tak ho zřejmě nenapadlo, že by voda v průběhu dne mohla ustoupit.

 

 

Případ si převzala policie, která už předběžně vyloučila cizí zavinění. Místní úřady už vyzvaly turistické resorty, aby lépe dohlížely na své hosty a včas je varovaly a zajistily jim bezpečí.

Související témata:
lud TN.cz