obvinili matku

Elišku (1) nezabila vakcína. Byla to vražda, řekla policie!

Byla unavená po očkování, usnula a už se neprobudila. Tak popsala na sociálních sítích matka smrt své roční dcerky Elišky. Obavy, že dítě mohla zabít vakcína, pitva nepotvrdila. Nyní policie zahájila trestní stíhání.

Policie začala úmrtí dítěte okamžitě prošetřovat. Holčičku očkování nezabilo. "V souvislosti s násilnou smrtí dítěte na Hodonínsku kriminalisté zahájili trestní stíhání jeho matky pro zvlášť závažný zločin vraždy. S ohledem na věk mladistvé nebude policie zveřejňovat žádné další informace," řekla policejní mluvčí Štěpánka Komárová.

 

Eliška zemřela začátkem listopadu. "Byla na očkování vakcínou priorix. Dopoledne byla unavená, tak usnula, spala dvě a půl hodiny zhruba. Pak se vzbudila a já jí změřila teplotu a dala oběd. Chtěla mlíčko, tak jsem jí ho dala a usnula. Otočila se na bříško a nosánkem do duchny, tak jsem ji nechala spát… Pak jsem tam došla a ona nedýchala. Šla jsem pro pomoc a ona už nedýchala. Prý jsem ji našla mrtvou," napsala na Facebook matka Tereza, která se údajně po smrtí své dcery zhorutila.

 

 

Tento týden proběhl pohřeb dívenky. Rodinu na pohřbu zastupoval otec Elišky Dominik. Matka dívenky zůstává v péči psychiatrů.


Reportáž o úmrtí Elišky:


 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

LIDSKÁ ZRŮDA: Tahle žena brutálně zavraždila dvouletou Yanu. Až zjistíte, proč to udělala, budete z toho mít husí kůži!

CO SE STALO? Novorozeně strčila do lednice. Vyndala ho po třech hodinách! Prý byla dobrou matkou

Související témata:
has TN.cz