nečekaný zvrat

Smrt modelky (14): Mluvilo se o upracování, v těle měla jed!

Vlada Dzuyba - 3
Zdroj: Instagram, _dzyuba
Téma:

Svět šokovala smrt čtrnáctileté Rusky, která podle prvních informací zemřela vyčerpáním. Zkolabovala při náročné módní přehlídce v čínské Šanghaji. Matka si často stěžovala na náročné pracovní podmínky. Nyní policie pojala podezření, že modelku někdo zavraždil!

Ruská modelka Vlada Dzuyba podle prvních informací zemřela na chronickou meningitidu. K jejímu kolapsu ale výrazně přispělo totální vyčerpání organismu. Při třináctihodinové módní přehlídce v Šanghaji Vlada zkolabovala a upadla do kómatu. Napsal o tom deník The Sun.

 

Po převozu do nemocnice zemřela. Lidé začali obviňovat módní společnost, že dívku přetěžovala. Vyšetřovatelé ale už mají výsledky pitvy, které dospěly k nečekanému závěru - v těle modelky byly stopy po biologickém jedu!

 

GALERIE: Vlada Dzuyba

1
/
7
Zdroj: Instagram, _dzyuba
Vlada Dzuyba - 4

 

Policie se nyní snaží zjistit, jak se jed dostal do jejího těla. "Mohl ji pokousat jedovatý hmyz, nebo mohla něco sníst. Mohla být i záměrně otrávena," cituje ruská média The Sun.

 


Podle matky si Vlada opakovaně stěžovala, že je strašně vyčerpaná a necítí se dobře, bála se ale jít k doktorovi nebo snížit pracovní zátěž. "Volala mi a říkala ´Mami, jsem tak unavená, strašně se mi chce spát´," uvedla dívčina matka Oksana. Nešťastná žena se s dcerou nestihla ani rozloučit. Její matka ale byla v Ruska a nestihla si vyřídit vízum.
 

ham TN.cz