tragédie v obchoďáku

Smrt cizince na Floře je záhada. Spekulace o vraždě policie vyvrací

Muž zemřel v obchodním centru
Zdroj: facebook
Jeho smrt je záhadou.
Téma:

Tragická smrt pětadvacetiletého mladíka v nákupním centru Flora, zůstává záhadou. Muž cizí národnosti spadl za neznámých okolností z druhého patra a bohužel nepřežil. Zanechal po sobě truchlící přítelkyni a malého synka. Po internetu kolují údajná svědectví lidí, kteří tvrdí, že mladíkovi přes zábradlí někdo pomohl. Policie však tvrdí něco jiného.

Vše se odehrálo v pátek 16. února kolem osmé hodiny večer. Muž spadl z výšky 20 metrů a po pádu zůstal bezvládně ležet na zemi. Svědci se ho snažili oživit, leč marně. V oživování pokračovali i přivolaní záchranáři. Mnohočetným zraněním bohužel podlehl po převozu do Vinohradské nemocnice.

 

 Podívejte se na video z místa nehody.

 

"V pátek se mi stala nejhorší tragédie. Ztratila jsem mého milovaného přítele, mou lásku a otce mého syna. Moji drazí přátelé, modlete se za něj a za naši rodinu," sdílela jeho přítelkyně na Facebooku.

 

Podle všeho mladý muž neměl žádné problémy a nic nenasvědčovalo tomu, že by svůj život chtěl ukončit právě tímto způsobem. I proto se v internetových diskuzích začaly objevovat spekulace, že jeho smrt nebyla sebevražda ani nešťastná náhoda.

 

"Dnes kolem osmé hodiny večerní byla moje máma a ségra v Atrium Flóra v T-Mobile. Ségra čekala venku, až máma vše dořeší. Když v tom moje sestra uslyšela křik," popisuje Vítek, jeden z údajných svědků v diskusi pod článkem o nehodě. Podle jeho tvrzení muže přehodil přes zábradlí mladík snědé pleti. "Přeberte si to, jak chcete," dodává Vítek.

 

 

Jeho tvrzení podpořila další údajná svědkyně. "Pracuju tam a byla jsem u toho. Hlavně to viděla hromada lidí, tak nechápu, proč píšou takové kraviny," tvrdí další údajná svědkyně v diskuzi.

 

Na policii se ale nikdo s podobným svědectvím neobrátil. Policie případ stále vyšetřuje, po shlédnutí bezpečnostních kamer vyloučila cizí zavinění. "Kriminalisté příčinu smrti stále vyšetřují, ale cizí zavinění vyloučili, určitě tam nic takového nebylo," uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Související témata:
kik TN.cz