Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 3. 2018
Užíval si s prostitutkou

Smrt při sexu! Muži u Domažlic se staly osudnými hrátky v autě

Auto mrtvého Němce
Zdroj: Krimi Plzeň
Auto, v němž zemřel sexuální turista z Německa

Srdce dvaašedesátiletého Němce nevydrželo výlet za sexem na Domažlicko. Muž si s ženou užíval v autě na polní cestě. Po vyvrcholení ale zkolaboval, auto se rozjelo, sjelo ze silnice a narazilo do stromu. Žena se při tom lehce zranila.

Policisté přijali hlášení o nešťastné události v středu okolo čtvrt na deset večer. Na místo hned vyrazila policejní hlídka.

 

"Policisté po příjezdu na místo zjistili, že dvaašedesátiletý cizinec krátce předtím nabral v Domažlicích pětatřicetiletou ženu, se kterou odjeli k obci Chrastavice. Zde se ve vozidle oddávali sexuálním hrátkám," prozradila policejní mluvčí Dagmar Brožová. Podle webu Krimi Plzeň byl cizinec z Německa.

 

"Když bylo po všem, v důsledku zdravotní indispozice řidič s vozidlem sjel mimo zpevněnou část polní cesty a zemřel," dodala policejní mluvčí Brožová.

 

 

Žena se při nárazu auta do stromu lehce zranila. Lékařka záchranky u muže mohla jen konstatovat smrt. Jako pravděpodobnou příčinu uvedla srdeční selhání. Vyloučila, že by úmrtí zapříčinila autonehoda. Přesto byla nařízena zdravotní pitva.

 

Případem se podle policejní mluvčí zabývají nadále kriminalisté z Domažlic. Jestli stihl muž ženě za sexuální služby zaplatit, policisté neuvedli.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Žena explodovala během sexu! Za krutou smrt může vášnivý manžel

Žena vyzkoušela s partnerem všechny sexuální scény z filmu Padesát odstínů! Tyhle následky nečekala

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Proč muži chtějí souložit na veřejnosti?
NECHUTNÉ: Tak na těchto místech se sexu vyhněte!

vbo TN.cz