Srážka náklaďáku a osobáku

Smrtelná nehoda uzavřela D7 u Prahy. Z auta zbyl jen vrak

Téma:

Vážná nehoda nákladního a osobního auta ve středu brzy ráno výrazně zkomplikovala jízdu řidičům, kteří do hlavního města mířili po dálnici D7. Směr na Prahu byl totiž kvůli smrtelné srážce více než tři hodiny uzavřený.

Následky nehody se nakonec podařilo odstranit až kolem půl desáté ráno, tedy po více než třech hodinách. Určení přesné příčiny smrtelného střetu potrvá minimálně několik dní.

 

Náklaďák s osobákem se srazily na čtvrtém kilometru u obce Středokluky kolem šesté ráno. "Dálnice je ve směru na Prahu kvůli zásahu složek integrovaného záchranného systému zcela uzavřena," řekl TN.cz po sedmé hodině ráno policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

 

Dodal, že zatím není jasné, kdy vyšetřování skončí a auta se znovu rozjedou, byť třeba jen jedním pruhem. "Radíme řidičům, aby sjeli z dálnice a zvolili raději jinou trasu," nabádá Chalupa, který rovněž uvedl, že při nehodě jeden člověk zemřel.


Reportér TN.cz z místa popsal, že stříbrný ford je "napasovaný" pod zadní nápravou kamionu a silnice je mokrá. Je tedy možné, že řidič osobáku, který při srážce zahynul, jel příliš rychle a nestihl dobrzdit. Spolujezdec z osobáku i šofér kamionu skončili v nemocnici.


GALERIE: Smrtelná nehoda na dálnici D7 u Středokluk

1
/
6
Zdroj: TV Nova
Smrtelná nehoda na dálnici D7 u Středokluk - 5
 

ČTĚTE TAKÉ:

S podzimem přibývá autonehod! Sedmero bezpečnosti na cestách
TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez TN.cz