Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.4. 2018 12:06
galerie smrtelná zranění

Tragická nehoda uzavřela Pražský okruh! Řidič dodávky nepřežil

Zdroj: TV Nova

Smrtelná nehoda na Pražském okruhu poznamenala úterní ráno. Po střetu dodávky a nákladního auta jeden z řidičů na místě zemřel. Policie komunikaci zcela uzavřela, dopravu odkláněla na Jesenici. Situaci na okruhu komplikovala také hromadná nehoda u Ořechu, ta se naštěstí obešla bez zranění.

Informaci o vážné nehodě na Pražském okruhu přijala tísňová linka krátce před devátou hodinou ráno, na místo okamžitě vyrazili policisté, hasiči i záchranáři.

 

"Při nehodě se na úrovni Jesenice srazila dodávka s nákladním autem," potvrdil zásah mluvčí policie Tomáš Hulan. Nehoda si podle Hulana vyžádala jeden lidský život.

 

Policie okruh ve směru na D5 zcela uzavřela, dopravu odkláněla na Jesenici. Za nehodou se okamžitě začala tvořit dlouhá kolona.

  

111

GALERIE: Smrtelná nehoda u Jesenice

Zdroj: Twitter, Hasiči Praha

Smrtelná nehoda u Jesenice

Hodnocení:

 

"Pražští hasiči zasahují, v rámci výpomoci HZS Středočeského kraje, u nehody dodávky a nákladního vozidla na dálnici D0 v oblasti Jesenice, ve směru na D5," uvedli hasiči na Twitteru.

 

 

Situaci na okruhu komplikovali v úterý ráno také další nehody. U Ořechu ve směru z Ruzyně se krátce před osmou hodinou srazila čtyři osobní auta, nehoda se podle policejního informačního systému obešla bez zranění

 

  

V opačném směru jen o kilometr dále se srazila dvě osobní auta a dodávka, i tato nehoda se ale naštěstí obešla bez zranění. V obou směrech se tvoří dlouhé kolony.
 

klma TN.cz