Děsivé detaily

Smrti Čecha, kterého zabil žralok, přihlížela i jeho dcera (7)!

Žralok tygří
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Téma:

Skočil z mola a jen kousek odplaval. Pak se náhle otočil a zoufale se snažil dostat zpátky. Pak jsem za manželem zahlédla velký stín a muž zmizel pod hladinou. Pak se vyvallila krev. Tak popisuje Andrea D. osudné okamžiky, kdy na dovolené v Egyptě přišla o manžela.

Útoku mořského predátora u hotelu v letovisku Marsá Alam přitom přihlížela i teprve sedmiletá dcera páru, která měla do vln skočit hned za tátou, píše MF DNES.

 

"Šli jsme se všichni koupat. Já čekala s malou, až nám plavčík přinese plovací vestu, jinak už bychom byly ve vodě také," popsala Andrea pro deník chvíle děsu.

 

Rodina z Bánova na Zlínsku trávila dovolenou v Egyptě poprvé, na prázdniny na severu Afriky delší dobu šetřila, protože opravuje dům.

 

Tragédie se navíc odehrála pouhé dva dny před návratem do Česka. Andrea D. navíc řekla, že na molo, u kterého žralok zaútočil, nechodila jen ona s manželem a dětmi, ale i spousta dalších rodin. A to několikrát denně.

 

 

Starší dcera smrt otce naštěstí neviděla, měla totiž teplotu, a tak odpočívala na pokoji. Andrea po útoku žraloka na manžela zkolabovala. I nyní se při popisu událostí z minulého týdne třese a mluví pomalu.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova: 

 

ČTĚTE TAKÉ:

4 rady, díky kterým se snáz vypořádáte s odchodem blízkého člověka
Když se dovolená promění v peklo! Co dělat, aby o vás blízcí neměli strach?

pez TN.cz