Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

trestní stíhání

Smrtící hádka! Dvojice se do sebe pustila, muž skončil s nožem v těle

Pobodání
Zdroj: isifa.com
Ilustrační foto

Až šestnáct let za mřížemi hrozí ženě (42) ze Znojma, kterou kriminalisté obvinili z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti. V pátek měla bodnout svého o tři roky staršího partnera, se kterým se předtím pohádala. Žena se k činu přiznala.

Jihomoravští kriminalisté od pátečního večera vyšetřují násilnou smrt pětačtyřicetiletého muže ve Znojmě. Jeho bezvládné tělo našli policisté ve Slovenské ulici, v zástavbě rodinných domků a malých činžáků. I když se zraněného muže záchranáři pokoušeli oživit, bylo pozdě. Zemřel.

 

"Na základě ohledání místa činu a svědeckých výpovědí se podařilo zajistit dostatek důkazů a kriminalisté obvinili dvaačtyřicetiletou ženu z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti," oznámil policejní mluvčí Pavel Šváb.

 

 

Mezi dvojicí podle vyšetřovatelů došlo k hádce, která skončila smrtelným bodným poraněním. Nůž přitom měla držet právě žena. "Obviněná se kriminalistům ke svému činu doznala, stíhána je vazebně. Od soudu může v případě prokázání viny odejít až s šestnáctiletým trestem," upozornil Šváb.

lud TN.cz